16:22 28.10.2017

Порошенко підтвердив ратифікацію міжурядових документів про співпрацю України з Хорватією, Латвією та Туреччиною

Порошенко підтвердив ратифікацію міжурядових документів про співпрацю України з Хорватією, Латвією та Туреччиною

Президент України Петро Порошенко підписав закони про ратифікацію міжурядових угод України з Хорватією, Латвією та Туреччиною про співпрацю у сферах захисту інвестицій, міжнародних перевезень та здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей працівників дипломатичних представництв.

Як повідомила прес-служба глави держави, П.Порошенко підписав закон України про ратифікацію додаткового протоколу між урядами України і Хорватії про внесення змін до міжурядової угоди про сприяння та взаємний захист інвестицій. Документ передбачає надання інвесторам України та Хорватії режиму найбільшого інвестиційного сприяння, включаючи посилення заходів захисту інвестицій та застосування міжнародно визнаних процедур врегулювання суперечок між інвесторами.

Водночас закон містить заяву української сторони щодо незастосування положень угоди на тимчасово окупованих українських територіях, оскільки Україна не зможе гарантувати ефективний контроль і захист інвестицій на цих територіях, доки не буде повністю відновлено українську юрисдикцію над ними.

П.Порошенко також підписав закон України про ратифікацію угоди (у формі обміну нотами) між урядами України і Латвії про здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей працівників дипломатичних представництв та консульських установ.

Документом передбачено право здійснювати оплачувану діяльність членами сімей українських та латвійських працівників дипломатичної служби на території України та Латвії.

Крім того, глава держави підписав закон України про ратифікацію угоди між урядами України і Туреччини про міжнародні комбіновані перевезення.

Реалізація угоди дасть змогу спростити умови транспортування вантажів із використанням різних видів транспорту, зокрема автомобільного, залізничного та/або водного. Документ сприятиме розвитку співпраці у сфері міжнародних комбінованих перевезень і залученню додаткових вантажопотоків, що дасть змогу ефективніше використовувати потенціал транспортних інфраструктур обох країн.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА