13:03 30.10.2017

Укрпошта у ІІІ кварталі збільшила дохід на 36,3%

Укрпошта у ІІІ кварталі збільшила дохід на 36,3%

За результатами ІІІ кварталу 2017 року чистий дохід від реалізації продукції ПАТ "Укрпошта" зріс на 36,3% порівняно з ІІІ кварталом 2016 року і становив 1,4 млрд грн, повідомляє прес-служба "Укрпошти" в неділю.

"На 40,7% збільшилися доходи від пересилання посилок, на 35% - письмової кореспонденції, на 26,6% - дрібних пакетів, на 41,9% - платежів, на 44,6% зросли доходи від торгівлі за рахунок перегляду умов співробітництва з постачальниками товарів із купівлі-продажу й на умовах комісії", - йдеться в повідомленні.

При цьому у зв'язку зі зростанням середньої заробітної плати збільшився фонд оплати праці співробітників, який у структурі витрат становив близько 70%, і відповідні нарахування єдиного соціального внеску (ЄСВ). 82% фонду зарплати - це витрати на виробничий персонал. "У ІІІ кварталі 2017 року витрати на оплату праці персоналу порівняно з аналогічним періодом минулого року зросли на 37,1% і становили понад 837 млн грн. Водночас на 47,5% зросли відрахування на соціальні заходи (ЄСВ) за липень-вересень цього року порівняно з аналогічним періодом 2016 року і становили 199,9 млн грн", - зазначається в прес-релізі.

Крім того, "Укрпошта" активно реалізує інвестиційну програму, на яку в 2017 році виділено 750 млн грн з ПДВ, зокрема, на оновлення автотранспорту для регіональних маршрутів - 144 млн грн, комп'ютеризацію відділень - 195,1 млн грн, придбання POS-терміналів - 32,9 млн грн, обладнання для міжнародної пошти - 29,4 млн грн.

Операційний прибуток до сплати податків, без урахування процентних витрат та амортизаційних відрахувань, у ІІІ кварталі становив 48,2 млн грн.

"Укрпошта продовжує збільшувати доходи та нарощувати обсяги за основними продуктами - посилками, дрібними пакетами, платежами, торгівлею. Після різкого зростання мінімальної заробітної плати компанія поступово виходить на операційну рентабельність", - зазначив в. о. генерального директора Укрпошти Ігор Смілянський.

До кінця 2017 року Укрпошта очікує подальшого зростання доходів за основними напрямами операційної діяльності "завдяки розвитку нових послуг і сервісів, додатковому залученню корпоративних клієнтів у сегменті електронної торгівлі, збільшенню ефективності роздрібної торгівлі, вдосконаленню міжнародних напрямків доставки".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Ощадбанк наполягає на співпраці з "Укрпоштою" в забезпеченні населення фінансовими сервісамиОщадбанк наполягає на співпраці з "Укрпоштою" в забезпеченні населення фінансовими сервісами

"Укрпошта" має намір реструктурувати $8,5 млн боргу за кредитом банку Януковича

"Укрпошта" вдвічі скоротила кількість поштових скриньок у Києві

Українці передплатили 8,7 млн друкованих видань - "Укрпошта"

"Укрпошта" заявляє про можливі затримки доставки пошти через негоду

Міністр інфраструктури очікує від "Укрпошти" початку роботи з PayPal

"Укрпошта" зможе надавати фінпослугу з переказу коштів і брати участь у платіжних системах

"Укрпошта" планує збільшити чистий прибуток до 2022 року до 13 млрд грн

"Укрпошта" не вбачає ефективності в обмеженнях на посилки і вважає їх витратними для себе і держави

"Укрпошта" має намір випустити облігації на 600 млн грн

ОСТАННЄ

Україна через морози максимально збільшила відбір газу зі сховищ

"Одесагаз" має намір зупинити газопостачання котелень Теплодара Одеської області

ЄС доведеться не тільки збільшити внески в союзний бюджет, але і заповнити "діру" від виходу Великої Британії

Білорусь з 1 березня знижує експортні мита на нафту і нафтопродукти

Закон про товариства з обмеженою і додатковою відповідальністю посилює роль статуту у визначенні відносин між співвласниками бізнесу

Словацька Nafta готова інвестувати до $200 млн у розробку Юзівської площі

Мінфін розраховує протягом двох-трьох місяців вирішити питання з роботою наглядових рад в Ощадбанку та Укресімбанку

Ощадбанк реструктуризував позичальникам 4 млрд грн боргу

Україна в 2017 р. розпочала експорт 357 нових товарів до ЄС

Гривня на міжбанку в п'ятницю зміцнилася до 26,975 грн/$1

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА