19:07 01.11.2017

Укрпошта обіцяє з листопада вдвічі підвищувати зарплати операторам у містах-мільйонниках і облцентрах

Укрпошта обіцяє з листопада вдвічі підвищувати зарплати операторам у містах-мільйонниках і облцентрах

ПАТ "Укрпошта" з 1 листопада розпочинає поетапне підвищення заробітних плат працівникам підприємства до рівня ринкових, повідомила прес-служба ПАТ.

За її даними, процес підвищення заробітних плат розпочнеться з відділень поштового зв'язку, розташованих у містах-мільйонниках і обласних центрах.

Так, операторам поштового зв'язку, які працюють у таких відділеннях, буде підвищено ставку майже вдвічі - до 7,5 тис. Начальникам і заступникам відділень поштового зв'язку, залежно від забезпечення обсягів бізнесу, а також за умови подальшого нарощування обсягів і показників ефективності - приблизно у 2,5 разу, до 14,5 тис. грн.

Насамперед заробітну плату буде підвищено тим начальникам відділень поштового зв'язку та їхнім заступникам, які показали відмінні результати під час проведення моніторингу рівня управлінських навичок керівного складу об'єктів поштового зв'язку.

Решта начальників відділень та їхні заступники отримають підвищені оклади за результатами моніторингу рівня їхніх управлінських навичок.

Як зазначає Укрпошта, крім підвищення розміру ставки діє нова система преміювання (наприклад, за виконання плану, за обсяги продажу тощо), яка сприяє збільшенню матеріального заохочення працівників, зацікавлених у збільшенні власного доходу за рахунок виконання доведених бізнес-показників.

"Такого глобального підвищення зарплат виробничому персоналу компанії не відбувалося протягом багатьох років, Укрпошта традиційно залишалася у списку підприємств з низькими зарплатами. Будуючи сучасну клієнтоорієнтовану компанію, необхідно інвестувати не тільки в техніку або автотранспорт, важливо створити дієву систему мотивації та забезпечити ринковий рівень зарплат її працівникам", - зазначив в. о. генерального директора ПАТ Ігор Смілянський.

Розроблена програма передбачає подальше поетапне підвищення заробітних плат іншим категоріям працівників у всій країні протягом 2018 року.

Крім підвищення розміру ставок, на підприємстві продовжує впроваджуватися відрядна форма оплати праці для працівників дирекцій з обробки та перевезення пошти.

"Така система знищує "зрівнялівку" та створює додаткову можливість заробітку. Зростання заробітної плати працівників дирекцій, які зацікавлені в збільшенні доходу та покращили показники власної ефективності, вже становить від 30-40% порівняно з попередньою, погодинною. Хто краще працює, той більше заробляє", - додав І.Смілянський.

Як повідомлялося, фонд оплати праці працівників у структурі витрат ПАТ "Укрпошта" становить майже 70%. За дев'ять місяців 2017 року фонд оплати праці становив 2,37 млрд грн, зростання заробітної плати за цей період до аналогічного періоду 2016 року становило майже 34%. 82% фонду зарплати - витрати на виробничий персонал.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Ощадбанк наполягає на співпраці з "Укрпоштою" в забезпеченні населення фінансовими сервісамиОщадбанк наполягає на співпраці з "Укрпоштою" в забезпеченні населення фінансовими сервісами

Мін'юст із 1 квітня запустить процес стягнення заборгованості щодо зарплати

На підвищення пенсій військовослужбовців у Пенсійному фонді передбачено 7 млн грн

Мінфін, Міненерговугілля і АМКУ відпрацьовують заходи щодо врегулювання питання з виплатою зарплат шахтарям

Данилюк у 2017 р. отримав 579 тис. грн зарплати

"Укрзалізниця" планує підвищити вартість пасажироперевезень на 10% з 1 квітня

"Укрпошта" має намір реструктурувати $8,5 млн боргу за кредитом банку Януковича

"Укрпошта" вдвічі скоротила кількість поштових скриньок у Києві

Гройсман у 2017 отримав 350 тис. грн зарплати

Заборгованість із виплати зарплати в Україні в 2017 р. зросла на 32,2%

ОСТАННЄ

Україна через морози максимально збільшила відбір газу зі сховищ

"Одесагаз" має намір зупинити газопостачання котелень Теплодара Одеської області

ЄС доведеться не тільки збільшити внески в союзний бюджет, але і заповнити "діру" від виходу Великої Британії

Білорусь з 1 березня знижує експортні мита на нафту і нафтопродукти

Закон про товариства з обмеженою і додатковою відповідальністю посилює роль статуту у визначенні відносин між співвласниками бізнесу

Словацька Nafta готова інвестувати до $200 млн у розробку Юзівської площі

Мінфін розраховує протягом двох-трьох місяців вирішити питання з роботою наглядових рад в Ощадбанку та Укресімбанку

Ощадбанк реструктуризував позичальникам 4 млрд грн боргу

Україна в 2017 р. розпочала експорт 357 нових товарів до ЄС

Гривня на міжбанку в п'ятницю зміцнилася до 26,975 грн/$1

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА