11:45 08.11.2017

"Нафтогаз України" перевів поляка Станчака на посаду віце-президента "Укртрансгазу"

"Нафтогаз України" перевів поляка Станчака на посаду віце-президента "Укртрансгазу"

 НАК "Нафтогаз України" призначив Павла Юзефа Станчака віце-президентом і членом правління ПАТ "Укртрансгаз" (УТГ) терміном на один рік.

Згідно з повідомленням на сайті УТГ, відповідне призначення закріплено рішенням зборів акціонерів оператора ГТС країни від 6 листопада 2017 року.

Як повідомлялося, президентом УТГ "Нафтогаз" затвердив П.Станчака 20 серпня 2017 року, проте Служба безпеки України не оформила йому дозвільних документів, необхідних для початку виконання обов'язків на цій посаді.

До призначення президентом УТГ П.Станчак працював технічним директором - членом правління PGNiG Technologie S.A. До цього, у 2003-2004 рр., він у PGNiG відповідав за відділення функції оператора газотранспортної системи і утворення незалежної оператора ГТС Польщі Gaz-System S.A. Після чого працював на посаді технічного директора - члена правління цієї нової компанії до 2008 року, де відповідав за розробку і виконання інвестиційних планів, поточну технічну підтримку газотранспортної системи, координацію процесів отримання дозволів та ліцензій з відповідними державними регуляторами та органами.

Фактичне виконання обов'язків глави компанії на сьогодні виконує перший віце-президент Мирослав Химко.

"Укртрансгаз", 100% якого належить НАК "Нафтогаз України", експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни загальною ємністю 31 млрд куб. м.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА