16:55 09.11.2017

До середини листопада у Києва є час для виконання умов, щоб отримати третій транш ЄС у EUR600 млн

До середини листопада у Києва є час для виконання умов, щоб отримати третій транш ЄС у EUR600 млн

Київ працює над виконанням умов для отримання третього транша допомоги Євросоюзу у розмірі EUR600 млн, повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" віце-прем'єр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"Ми продовжуємо над ними (умовами) працювати, я думаю, що до середини листопада у нас є час", - сказала вона агентству в четвер.

Раніше І.Климпуш-Цинцадзе заявила, що якщо Україна до кінця жовтня не виконає низки умов Європейського Союзу, то отримати третій транш макрофінансової допомоги від ЄС у сумі EUR600 млн не зможе.

Вона зазначила, що дія цієї програми допомоги від ЄС закінчується 4 січня 2018 року, і якщо Україна не встигне, то необхідно буде провадити нові переговори.

Серед висунених до України вимог - створення умов, за яких було б неможливо порушувати зобов'язання у рамках зони вільної торгівлі з ЄС (як мораторій на продаж лісу-кругляку або запровадження додаткових мит на вивезення товарів), створення автоматизованої системи попередньої перевірки Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) електронних декларацій із використанням доступу до всіх реєстрів, зокрема Державної фіскальної служби.

Для вирішення цього питання знадобиться внесення змін до законів. Крім того, НАЗК має провести організаційну роботу для початку дії такої системи.

Вимогою також є створення відкритого реєстру неповернених кредитів.

Крім того, серед вимог - вирішення питання соціальних виплат переселенцям.

За словами І.Климпуш-Цинцадзе, в цьому питанні досягнуто відчутного прогресу: Міністерство соціальної політики здійснило перереєстрацію і щотижня передає до ЄС статистику виплат.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄС доведеться не тільки збільшити внески в союзний бюджет, але і заповнити "діру" від виходу Великої Британії

Білорусь з 1 березня знижує експортні мита на нафту і нафтопродукти

Закон про товариства з обмеженою і додатковою відповідальністю посилює роль статуту у визначенні відносин між співвласниками бізнесу

Словацька Nafta готова інвестувати до $200 млн у розробку Юзівської площі

Мінфін розраховує протягом двох-трьох місяців вирішити питання з роботою наглядових рад в Ощадбанку та Укресімбанку

Ощадбанк реструктуризував позичальникам 4 млрд грн боргу

Україна в 2017 р. розпочала експорт 357 нових товарів до ЄС

Гривня на міжбанку в п'ятницю зміцнилася до 26,975 грн/$1

Ощадбанк наполягає на співпраці з "Укрпоштою" в забезпеченні населення фінансовими сервісамиОщадбанк наполягає на співпраці з "Укрпоштою" в забезпеченні населення фінансовими сервісами

В Україні різко збільшилося промислове виробництво

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА