08:19 11.11.2017

Спікер грузинського парламенту головним викликом, що стоїть перед країною, назвав бідність

Спікер грузинського парламенту головним викликом, що стоїть перед країною, назвав бідність

Голова парламенту Грузії Іраклій Кобахідзе заявив, що показник бідності в країні досить високий, що є найголовнішим викликом для нинішньої влади.

"З економічної точки зору, ми (Грузія - ІФ) удвічі відстаємо від найбіднішої країни Євросоюзу і майже в 10 разів відстаємо від розвинених європейських країн. В таких умовах показник бідності досить високий і це наш найголовніший виклик", - сказав І. Кабахідзе в передачі "360 секунд" телеканалу "Палітраньюс" увечері в п'ятницю.

За його словами, незважаючи на важкий спадок, правляча партія "Грузинська мрія" протягом останніх 5 років здійснила значні реформи.

"У 2012 році нас зустрів дуже маленький соціальний бюджет, і на цьому тлі протягом п'яти років нам вдалося подвоїти соціальний бюджет. За рахунок цього ми змогли домогтися того, що на 80% зросли пенсії, ввели держпрограму загального охорони здоров'я. Фінанси МОЗ виросли удвічі, що означає в два рази більше охорону здоров'я наших громадян", - заявив І. Кобахідзе.

При цьому спікер парламенту зазначив, що бюджет має свою межу, що вимагає проведення "збалансованої політики".

У проекті державного бюджету Грузії на 2018 рік на фінансування МОЗ та соціального захисту планується направити 3 млрд 527 млн ​​ларі ($ 1 млрд 410 млн), що становить 37% всіх бюджетних витрат.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА