17:52 13.11.2017

"Нафтогаз" шукає юркомпанії для проведення своєї реструктуризації

"Нафтогаз" шукає юркомпанії для проведення своєї реструктуризації

НАК "Нафтогаз України" оголосив тендер на надання юридичних послуг, пов'язаних із реструктуризацією щодо відділення оператора газотранспортної системи (ГТС).

Згідно з повідомленням у системі ProZorro, очікувана вартість закупівлі юридичних послуг становить 65 млн 522,31 тис. грн (з ПДВ). Тендерне забезпечення - 1,965 млн грн.

Пропозиції приймаються до 8 грудня 2017 року, аукціон заплановано на 15 січня 2018 року. Термін надання послуг - до 31 грудня 2020 року.

Відповідно до тендерної документації, має бути виконаний юридичний аналіз відповідності обраного способу відділення діяльності з транспортування газу до вимог законодавства ЄС і України щодо незалежності оператора ГТС.

Послуги також включають надання порад і рекомендацій у процесі відділення діяльності з транспортування для успішної сертифікації майбутнього оператора відповідно до вимог Третього енергопакета і підготовку необхідних документів.

В обов'язки переможця тендера також входить надання рекомендацій про оптимальний спосіб передання майбутнього оператора майна, контрактів, IT-систем, дозвільних документів та працівників з точки зору юридичних наслідків для НАК і перспективи залучення партнера до управління ГТС.

Крім того, переможець тендера братиме участь у юридичному супроводі переговорів із потенційними партнерами ГТС тощо.

Як повідомлялося, на думку глави "Нафтогазу" Андрія Коболєва, Україна має вийти з конкретною пропозицією щодо залучення європейського партнера до управління своєю ГТС вже на початку 2018 року. За його словами, потенційні учасники консорціуму з управління ГТС України хочуть повністю контролювати її роботу.

Пропускна здатність ГТС України на вході становить 288 млрд куб. м, на виході - 178,5 млрд куб. м, зокрема до країн Європи - 142,5 млрд куб. м, Молдови - 3,5 млрд куб. м.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА