07:49 15.11.2017

КМУ в середу має намір заснувати стипендії пам'яті Героїв Небесної Сотні та затвердити план реформи фінансування охорони здоров'я

КМУ в середу має намір заснувати стипендії пам'яті Героїв Небесної Сотні та затвердити план реформи фінансування охорони здоров'я

Кабінет міністрів України на засіданні 15 листопада має намір заснувати державні іменні стипендії кращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України - Героїв Небесної Сотні і затвердити план заходів щодо реалізації концепції реформи фінансування системи охорони здоров'я на період до 2020 року.

Згідно з порядком засідання, розміщеному на сайті уряду, дані питання на засіданні представлять міністр освіти і науки Лілія Гриневич і виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, відповідно.

Кабмін має намір схвалити стратегію реформування лісового господарства на період до 2022 року.

Планується розглянути питання дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів.

Кабмін має намір розглянути деякі питання розподілу в 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України.

Планується створити організаційний комітет та затвердити план заходів з підготовки та відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, а також затвердити план заходів на 2017-2018 роки у зв'язку з 80-ми роковинами Великого терору - масових політичних репресій 1937 - 1938 років.

Уряд має намір розглянути пропозиції щодо застосування персональних санкцій відповідно до резолюції Ради Безпеки ООН щодо Гвінеї-Бісау.

Планується внести зміни до порядку обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Кабмін має намір створити державну установу "Державний центр олімпійської підготовки з зимових видів спорту".

Окрім того, уряд має намір розглянути кадрові питання.

Початок засідання під головуванням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана заплановано на 11:00.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА