12:15 24.11.2017

"Укроборонпром" формує промкооперацію з виробництва боєприпасів

"Укроборонпром" формує промкооперацію з виробництва боєприпасів

 Державний концерн "Укроборонпром" розпочав практичну організацію галузевої промислової кооперації з виробництва боєприпасів, повідомила прес-служба держконцерну.

Згідно з повідомленням, одним з учасників кооперації виступить ДАХК "Артем", що входить до держконцерну (Київ), на потужностях якого вже розпочато організацію виробництва артилерійських боєприпасів 152-мм калібру.

У п'ятницю з можливостями боєприпасного виробництва на потужностях ДАХК "Артем" ознайомився секретар РНБО Олександр Турчинов, зазначається в повідомленні.

Згідно з раніше озвученими МЕРТ планам, організацію боєприпасну виробництва в Україні заплановано забезпечити за кількома напрямами. Серед варіантів - налагодження складального виробництва боєприпасів калібру 5,45-14,5 мм на потужностях Міноборони.

За даними заступника голови МЕРТ Юрія Бровченко, виробництво великокаліберних боєприпасів, зокрема й 155-мм калібру, заплановано забезпечити в рамках галузевої кооперації за участю підприємств "Укроборонпрому" і основних гравців української боєприпасної галузі.

"Організація боєприпасну виробництва в рамках замкненого циклу на одному підприємстві недоцільна", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" у вересні.

При цьому заступник міністра також заявив про готовність відомства розглядати пропозиції щодо розвитку в країні боєприпасного виробництва в рамках міжнародної кооперації за участю західних партнерів.

ДАХК "Артем" - провідне підприємство ОПК України у сфері виробництва авіаційних керованих ракет класу "повітря-повітря", автоматизованих комплексів "ГУРТ-М" для підготовки і техобслуговування авіаційних керованих засобів ураження, протитанкових керованих ракет, а також приладів і обладнання для авіаційних літальних апаратів.

В останні роки підприємство активізувало роботу із розробки та освоєння виробництва нової конкурентоспроможної оборонної продукції.

За даними компанії, система менеджменту якості ДАХК "Артем" сертифікована за міжнародними стандартами 150-9001 2000, а також аерокосмічними і військовими стандартам EN/AS-9100 AQAP-2110.

Влітку 2012 року рішенням уряду України 100-відсотковий держпакет акцій ДАХК "Артем" передано в управління держконцерну "Укроборонпром".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Усі спільні проекти Міноборони та "Укроборонпрому" мають бути успішними - Полторак

Кабмін ввів до складу НР "Укробронпрому" зарубіжного радника держконцерну, екс-голову DARPA Ентоні Тетера

Кабмін запропонував президенту звільнити главу "Укроборонпрому"

"Укроборонпром" повинен сконцентруватися на посиленні взаємодії між виробництвом і наукою з орієнтиром на DARPA

Голова НР "Укроборонпрому": Ми повинні максимально залучати інвесторів для створення нових видів озброєння

Головою наглядової ради "Укроборонпрому" обрано ректора НТУУ "КПІ" Згуровського

"Укроборонпром": ДОЗ-2017 виконано на 100%, в загальному обсязі постачання частка нового озброєння становила 56%

Вирішення ситуації навколо Миколаївського суднобудівного вимагає не пошуку "цапів-відбувайлів", а якісних рішень уряду

Гройсман доручив протягом тижня вирішити питання погашення боргів із зарплати на суднозаводах "Укроборонпрому"

"Укроборонпром" оголосив тендер на залучення стратегічного консультанта для проведення міжнародного фінаудиту концерну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА