18:53 04.12.2017

Кабмін до другого читання держбюджету-2018 збільшив його доходи на 36 млрд грн

Кабмін до другого читання держбюджету-2018 збільшив його доходи на 36 млрд грн

Кабінет Міністрів України у підготовленому до другого читання законопроекті про державний бюджет на 2018 рік збільшив його доходи до 913 млрд грн порівняно з 877 млрд грн у початковій редакції документа.

Доопрацьований документ (законопроект №7000) оприлюднено на парламентському сайті.

Згідно з ним, доходи загального фонду держбюджету збільшилися на 28,1 млрд грн - до 839 млрд грн порівняно з первісним варіантом, спеціального - на 8,4 млрд грн, до 73 млрд грн.

Зростання доходів передбачено за рахунок перегляду макропрогнозу Міністерства економічного розвитку і торгівлі (11 млрд грн), відрахувань Національного банку України (1,7 млрд грн), а також надходжень від впровадження радіотехнологій 4G (6,3 млрд грн).

Крім того, у новій редакції законопроекту передбачено зростання прибутку за рахунок зростання економічних показників держпідприємств і встановлення базового нормативу відрахувань чистого прибутку на виплату дивідендів у розмірі 75% для НАК "Нафтогаз України" (13,4 млрд грн). Крім того, в документі передбачені надходження від конфіскованих коштів та надходжень від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за корупційні правопорушення (4,7 млрд грн).

Воночас передбачені в доопрацьованому документі видатки держбюджету зросли порівняно з попередньою редакцією на 40,5 млрд грн - до 988,634 млрд грн. Зокрема видатки загального фонду запропоновано підвищити на 23,8 млрд грн - до 906,65 млрд грн, а спецфонду - на 12,3 млрд грн, до 81,984 млрд грн.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Кабмін увів до НР "Нафтогазу" менеджера "Укренерго" як представника держави

Проект бюджету столиці на 2018 представлено на розгляд Київської міськради

Рада скасувала дотації сільгоспвиробникам, виділивши 4 млрд грн на підтримку тваринництва

ВР врегулювала оподаткування операцій з програмним забезпеченням

ВР ввела стимули для ввезення електромобілів, видобутку газу з нових свердловин та 24-міс. відстрочку ПДВ під час імпорту обладнання

Законопроект "Купуй українське..." порушує зобов'язання України в рамках СОТ - Климпуш-Цинцадзе

ВР встановила перехідний період для українських авіакомпаній з регіональних імпортних літаків на вітчизняні до 2021 року

ВР зобов'язала Кабмін визначити оптимальний порядок реєстрації податкових накладних та зупинила систему ризиків щодо ПДВ на 2 міс.

ВР внесла правки до Податкового кодексу - передостанній закон із бюджетного пакета-2018

Нардепи вперше за кілька років затвердили кошторис ВР на 2018 р. із загальним показником в 1,73 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА