15:36 05.12.2017

Китай передбачив для співпраці з Україною $7 млрд на проекти в різних галузях

Китай передбачив для співпраці з Україною $7 млрд на проекти в різних галузях

Китайська Народна Республіка (КНР) передбачила $7 млрд для співпраці з Україною в рамках проектів у сфері торгівлі, інфраструктури, промисловості і цифрової економіки, повідомив віце-прем'єр-міністр Китаю Ма Кай під час третього засідання міжурядової комісії зі співробітництва України і Китаю в Києві у вівторок.

"Сьогодні потрібно розширювати форми і галузі для спільної роботи, і шукати найбільш сприятливі форми співпраці. Китай передбачив для співпраці з Україною $7 млрд і навіть більше, якщо проекти будуть успішними. Але треба виходити з потреб ринку, слід акуратно оцінювати і направляти спільні зусилля в ті сфери, де буде найкращий ефект і результат ", - цитує прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України віце-прем'єра Китаю.

Згідно з повідомленням МЕРТ, Україна і КНР підписали спільний протокол про ключові досягнення та подальші плани розвитку транспорту, інфраструктури, науки та інших областей, йдеться на сайті МЕРТ у вівторок. Сторони також підписали низку галузевих двосторонніх договорів у сфері енергетики й енергоефективності, торгівлі, агропромислового комплексу.

"За підсумками третього засідання міжурядової комісії зі співробітництва Україна і Китай підписали дорожню карту (план дій) реалізації ініціативи "Економічний пояс Великого шовкового шляху" і "Морського шовкового шляху ХХІ століття" та іншиідокументи", - написав на своїй сторінці в Facebook віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Він також зазначив, що серед перспективних сфер економічного співробітництва у сфері інфраструктури є проекти з розвитку портової інфраструктури України, дорожнього господарства, електрифікації залізниці і розвиток аеропортів.

Зокрема, між Україною і Китайською Народною Республікою в рамках третього засідання комісії підписано меморандум в галузі енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива.

Підписаний під час засідання комісії меморандум у сфері енергоефективності відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива покликаний створити правові засади співробітництва в зазначених сферах, зокрема забезпечити підтримку інвесторів і суб'єктів господарювання, йдеться в повідомленні Міністерства регіонального розвитку та будівництва і житлово-комунального господарства України.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна через морози максимально збільшила відбір газу зі сховищ

"Одесагаз" має намір зупинити газопостачання котелень Теплодара Одеської області

ЄС доведеться не тільки збільшити внески в союзний бюджет, але і заповнити "діру" від виходу Великої Британії

Білорусь з 1 березня знижує експортні мита на нафту і нафтопродукти

Закон про товариства з обмеженою і додатковою відповідальністю посилює роль статуту у визначенні відносин між співвласниками бізнесу

Словацька Nafta готова інвестувати до $200 млн у розробку Юзівської площі

Мінфін розраховує протягом двох-трьох місяців вирішити питання з роботою наглядових рад в Ощадбанку та Укресімбанку

Ощадбанк реструктуризував позичальникам 4 млрд грн боргу

Україна в 2017 р. розпочала експорт 357 нових товарів до ЄС

Гривня на міжбанку в п'ятницю зміцнилася до 26,975 грн/$1

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА