07:53 06.12.2017

Кабмін 6 грудня має намір створити "Національну вугільну компаніюˮ і схвалити концепцію створення системи захисту критичної інфраструктури

Кабмін 6 грудня має намір створити "Національну вугільну компаніюˮ і схвалити концепцію створення системи захисту критичної інфраструктури

Кабінет міністрів України на засіданні 6 грудня має намір створити державне підприємство "Національна вугільна компаніяˮ і схвалити концепцію створення державної системи захисту критичної інфраструктури.

Згідно з порядком засідання, розміщеному на сайті уряду, дані питання на засіданні представлять міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик і перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, відповідно.

Уряд планує схвалити підписання угоди про фінансування заходу "Підтримка ЄС для Сходу Украіниˮ.

Кабмін має намір розглянути питання підвищення рівня конкурентоспроможності вітчизняних виробників і морських портів та затвердити положення про використання повітряного простору України

Уряд має намір затвердити фінансові плани ПАТ "Турбоатомˮ на 2018 рік і "Об'єднаної гірничо-хімічної компанііˮ на 2017 рік.

Планується розглянути питання про голів української частини спільних міжурядових комісій з питань співробітництва, а також затвердити угоду з урядом Афганістану про створення спільної міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва.

Кабмін має намір затвердити угоду з Швейцарською Федеральною радою про спрощення оформлення віз.

Планується надати в 2017 році державну гарантію за зобов'язаннями державного підприємства "НАЕК "Енергоатомˮ.

Кабмін розраховує створити Державну службу якості освіти України.

Уряд має намір розглянути деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я в сільській місцевості.

Планується затвердити остаточний звіт за результатами реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Розвиток міської інфраструктуриˮ.

Кабмін має намір схвалити законопроект про створення та виробництво озброєння, військової і спеціальної техніки.

Окрім того, уряд має намір розглянути кадрові питання.

Початок засідання під головуванням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана заплановано на 11:00.

Після засідання заплановано брифінг за оновленою послугою державної реєстрації договорів оренди землі, яка відтепер стане доступною он-лайн.

Учасники брифінгу: міністр юстиції Павло Петренко, перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Максим Мартинюк, голова Державного агентства з питань електронного уряду Олександр Риженко, президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄС доведеться не тільки збільшити внески в союзний бюджет, але і заповнити "діру" від виходу Великої Британії

Білорусь з 1 березня знижує експортні мита на нафту і нафтопродукти

Закон про товариства з обмеженою і додатковою відповідальністю посилює роль статуту у визначенні відносин між співвласниками бізнесу

Словацька Nafta готова інвестувати до $200 млн у розробку Юзівської площі

Мінфін розраховує протягом двох-трьох місяців вирішити питання з роботою наглядових рад в Ощадбанку та Укресімбанку

Ощадбанк реструктуризував позичальникам 4 млрд грн боргу

Україна в 2017 р. розпочала експорт 357 нових товарів до ЄС

Гривня на міжбанку в п'ятницю зміцнилася до 26,975 грн/$1

Ощадбанк наполягає на співпраці з "Укрпоштою" в забезпеченні населення фінансовими сервісамиОщадбанк наполягає на співпраці з "Укрпоштою" в забезпеченні населення фінансовими сервісами

В Україні різко збільшилося промислове виробництво

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА