14:23 06.12.2017

Кабмін доручив Міненерговугілля доопрацювати з профільним віце-прем'єром рішення про створення "Національної вугільної компанії"

Кабмін доручив Міненерговугілля доопрацювати з профільним віце-прем'єром рішення про створення "Національної вугільної компанії"

 Кабінет Міністрів України доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) доопрацювати з профільним віце-прем'єром проект постанови про створення "Національної вугільної компанії".

Відповідне доручення було озвучено на засіданні уряду в середу.

Проект постанови, підготовлений Міненерговугілля, передбачає створення компанії вже в грудні 2017 року. До неї мають увійти ш/у "Південнодонбаське №1", "Шахта ім. Сургая", "Селидоввугілля", "Торецьквугілля", "Мирноградвугілля", "Первомайськвугілля", "Волиньвугілля", "Львіввугілля", "Нововолинський ремонтно-механічний завод", "Дондіпровуглемаш"," Південдіпрошахт", "Дніпродіпрошахт", НТЦ "Вуглеінновація", "УкрНДІпроект", "Державний НДІ організації та механізації шахтного будівництва", "Дирекція з будівництва об'єктів", "Передпускова дирекція шахти №10 "Нововолинська", "Укршахтгідрозахист", "Укрвуглереструктуризація".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄС доведеться не тільки збільшити внески в союзний бюджет, але і заповнити "діру" від виходу Великої Британії

Білорусь з 1 березня знижує експортні мита на нафту і нафтопродукти

Закон про товариства з обмеженою і додатковою відповідальністю посилює роль статуту у визначенні відносин між співвласниками бізнесу

Словацька Nafta готова інвестувати до $200 млн у розробку Юзівської площі

Мінфін розраховує протягом двох-трьох місяців вирішити питання з роботою наглядових рад в Ощадбанку та Укресімбанку

Ощадбанк реструктуризував позичальникам 4 млрд грн боргу

Україна в 2017 р. розпочала експорт 357 нових товарів до ЄС

Гривня на міжбанку в п'ятницю зміцнилася до 26,975 грн/$1

Ощадбанк наполягає на співпраці з "Укрпоштою" в забезпеченні населення фінансовими сервісамиОщадбанк наполягає на співпраці з "Укрпоштою" в забезпеченні населення фінансовими сервісами

В Україні різко збільшилося промислове виробництво

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА