11:19 07.12.2017

АМКУ оштрафував "Київхліб" на 219 тис. грн за схоже на упаковку Roshen оформлення торта "Казковий ключик"

АМКУ оштрафував "Київхліб" на 219 тис. грн за схоже на упаковку Roshen оформлення торта "Казковий ключик"

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував на 219 тис. грн ПАТ "Київхліб" (Київ) за оформлення упаковки торта "Казковий ключик", схоже з оформленням випускається корпорацією Roshen торта "Золотий ключик".

Згідно з повідомленням на сайті АМКУ, кондитерська корпорація Roshen почала раніше використовувати оформлення упаковки для свого торта, тому використання схожої упаковки "Київхлібом" може призвести до змішування з діяльністю корпорації Roshen.

За інформацією, опублікованою на сайті "Київхлібу", компанія має намір оскаржити таке рішення АМКУ, оскільки "комітет не повністю дослідив усі матеріали, надані підприємством".

На думку "Київхлібу", у справі достатньо доказів, які свідчать про відсутність порушень конкурентного законодавства. Йдеться про дослідження судового експерта і незалежному опитуванні, проведеному спеціалізованої маркетинговою компанією.

"Головним доказом є використання на упаковці продукції великого зображення власної торгової марки "БКК", яка протягом багатьох років добре впізнавана покупцями", - йдеться на сайті "Київхлібу".

Згідно з повідомленням, у винесенні спірного рішення АМКУ взяв на себе невластиві йому повноваження органу експертизи із встановлення факту подібності упаковок.

Юридична служба "Київхлібу" має намір у правовому полі доводити незаконність рішення АМКУ і відновлювати свої порушені права і ділову репутацію.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА