15:53 07.12.2017

НБУ вніс зміни до порядку зберігання уповноваженими банками готівки центробанку

НБУ вніс зміни до порядку зберігання уповноваженими банками готівки центробанку

Національний банк України (НБУ) вніс зміни до порядку зберігання готівки центробанку в уповноважених банках для підвищення оперативності забезпечення регіонів готівкою і підвищення оперативності здійснення операцій із запасами цієї готівки.

Відповідне рішення закріплено в постанові правління НБУ "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів НБУ" №122 від 30 листопада 2017 року.

Як повідомляється на веб-сайті НБУ, тепер банки зможуть зберігати запаси готівки центробанку у визначених ними сховищах і/або сейфах, які використовуються як сховища, з урахуванням своїх логістичних можливостей з обслуговування регіонів готівкою.

Крім того, уповноваженим банкам надано право страхувати готівку, яку перевозить власний підрозділ інкасації, а також залучати до перевезення запасів готівки підрозділ інкасації іншого банку або юридичної особи, яка отримала від НБУ ліцензію на надання банкам послуг з інкасації.

Крім того постановою №122 встановлено правила зберігання та перевезення запасів готівки відповідно до вимог нормативно-правових актів НБУ.

Постанова набуває чинності з 8 грудня 2017 року.

Нацбанк нагадує, що наразі статус уповноваженого банку, який може залучатися до зберігання запасів готівки регулятора, мають Ощадбанк, ПриватБанк і Райффайзен Банк Аваль.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА