19:20 08.12.2017

Рада поширила ставку ПДВ 7% на всі медвироби

Рада поширила ставку ПДВ 7% на всі медвироби

Верховна Рада внесла правки до Податкового кодексу України (законопроект №6776-д), поширивши ставку ПДВ 7% на операції з постачання та ввезення на територію України всіх медичних виробів.

Як повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" виконавчий директор комітету охорони здоров'я ЄБА Наталія Сергієнко, "редакція законопроекту про зміни до Податкового кодексу, винесена для другого читання, підтверджує застосування 7% ПДВ до операцій з постачання на територію України і ввезення на територію України всіх без винятку медичних виробів".

"Якщо саме ця редакція буде затверджена, як ми сподіваємося, ґрунтуючись на інформації сайта Верховної Ради, і без жодних змін у суті самої редакції і термінів її впровадження, то ставку 7% ПДВ застосовуватимуть до усіх медвиробів з 1 січня 2018 року", - сказала вона.

За словами М.Сергієнка, таке давноочікуване бізнес-спільнотою рішення надасть можливість ліквідувати корупційну складову, "коли рішення за ставкою ПДВ 7% або 20% приймаються на підставі списку медичних виробів із прив'язкою до кодів УКТЗЕД".

"Ми сподіваємося, що ці зміни до Податкового кодексу України вступлять у силу, як і заплановано в законопроекті", - наголосила вона.

Як повідомлялося, Верховна Рада в четвер внесла правки до Податкового кодексу України (законопроект №6776-д), розширивши перелік медичних виробів, що оподатковуються за ставкою 7%.

Раніше Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) неодноразово наголошувала на проблемі встановлення ставки ПДВ на одні і ті ж самі імпортовані медичні вироби в розмірі 7% або 20%, тоді як ставка ПДВ 7% застосовувалася лише для певного переліку медичних виробів, якщо їм присвоєні відповідні коди українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД), тобто, ставка 7% встановлюється лише для медвиробів, яким митні органи присвоїли відповідний код.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна не зможе виплатити своїх боргових зобов'язань без співпраці з МВФ

НБУ з 5 лютого почне публікацію підсумків внутрішньої дискусії про облікову ставку

SEC практично закрила двері для біткойнових ETF, стежитиме за ринком разом із CFTC

Глава групи радників з підтримки реформ в Україні заявляє про необхідність залучення прямих зарубіжних інвестицій в країну

Чіпмейкерам майже вдвічі збільшили прогноз зростання виручки в 2018 році

Приватні пасажирські автоперевізники Львівської області анулюють пільги на проїзд для пенсіонерів з 20 січня

Призначення голови НБУ може зміцнити позиції України в переговорах з МВФ

Затвердження Смолія главою НБУ сприятиме стабільності та спадкоємності у політиці центробанку - банкіри

НСТУ до 2 квітня має скоротити штат до 4,1 тис. співробітників - Аласанія

Важливо, щоб доходи випереджали інфляцію, але щоб вона не перевищувала 10% на рік - Гройсман

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА