14:51 15.12.2017

НБУ відмовить Ярославському в придбанні Промінвестбанку за відсутності узгодження угоди з ЗЕБом

НБУ відмовить Ярославському в придбанні Промінвестбанку за відсутності узгодження угоди з ЗЕБом

Національний банк України (НБУ) відмовить бізнесменові Олександру Ярославському в придбанні української "дочки" Зовнішекономбанку (ВЕБ, РФ) - Промінвестбанку (Київ) за відсутності угоди з ЗЕБом, повідомила заступник голови НБУ Катерина Рожкова журналістам у п'ятницю.

"Ми отримали пакет (від Ярославського - ІФ), отримали в п'ятницю пізно ввечері. У понеділок ми бачимо, що Горьков (голова ЗЕБу Сергій Горьков - ІФ) заявляє, що у нас немає узгодження. Якщо ні - тоді ми повернемо пакет", - сказала вона, додавши, що в цьому пакеті відсутнє узгодження з власником Промінвестбанку.

Як повідомлялося, нещодавно з'явилася інформація, що власник і президент групи DCH Олександр Ярославський подав до НБУ пакет документів на узгодження придбання Промінвестбанку. Однак С.Горьков заявив, що Зовнішекономбанк наразі не проводить переговорів про продаж Промінвестбанку О.Ярославському і не давав згоди на подання ним документів до НБУ.

"Він проводив переговори на початку - середині цього року. До фінальної угоди ми з ним не дійшли, і ніякої згоди на те, що він представить на узгодження документи в НБУ, ми не давали. Можливо, ви у пана Ярославського запитаєте, чому він вважає, що купує Промінвестбанк. Нам про це нічого не відомо, угоди немає", - заявив С.Горьков.

Як повідомлялося, Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем НБУ 28 липня прийняв рішення відмовити в узгодженні придбання значної участі в Промінвестбанку Максиму Мікітасов і Павлу Фуксу. Нацбанк зазначав, що потенційні покупці не надали необхідних документів для перевірки інвесторів щодо відповідності вимогам законодавства України.

Промінвестбанк заснований у 1992 році. ВЕБ володіє 99,7% його акцій.

За даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2017 року банк посідав 13-е місце за розміром активів (22,426 млрд грн.) серед 88 банків, що діяли в країні.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" вважає вигідною закупівлю в поточному році 5 млрд куб. м газу у "Газпрому" за зниженою Стокгольмським арбітражем ціною

"Нафтогаз" вимагатиме 1 млрд грн компенсації від нових власників вилучених у компанії ліцензій

ЄБРР у 2017 р. видав кредити на рекордні $9,7 млрд, Україна отримала $581 млн

СБ розраховує на врахування його зауважень до законопроекту про Антикорупційний суд при підготовці до другого читання

Передача ПСГ в "МГУ" відштовхне іноземних партнерів - Коболєв

Держава в 2018 р. буде компенсувати садівникам 80% вартості посадкового матеріалу - Гройсман

Міненерговугілля заперечує плани підвищення ціни на газ для населення

Кабмін збільшив допомогу непрацездатним переселенцям на житло до тисячі грн, для сім'ї - 3 тис. грн

Кабмін уповноважив Кубіва на переговори із створення Центру підтримки технологій та інновацій

Кабмін затвердив Стратегію розвитку цифрової економіки до 2020 р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА