15:39 22.12.2017

Євро дешевшає в п'ятницю стосовно долара та єни

Євро дешевшає в п'ятницю стосовно долара та єни

Курс євро до долара США опускається в п'ятницю на даних про перемогу партій, які виступають за незалежність Каталонії на нещодавніх виборах до місцевого парламенту.

Три каталонські партії, що виступають за незалежність регіону, здобули більшість у парламенті, що, на думку експертів, можна вважати поразкою прем'єр міністра Іспанії Маріано Рахоя, який закликав до проведення цих виборів, пише MarketWatch.

М.Рахой розраховував, що вибори зможуть послабити сепаратистські рухи в Каталонії після референдуму у жовтні поточного року, визнаного незаконним конституційним судом Іспанії.

Підсумки виборів у Каталонії, явка на які виявилася досить високою, ймовірно, призведуть до поновлення дебатів щодо незалежності регіону, що може спровокувати нову хвилю заворушень, зазначають експерти.

"Результати виборів у Каталонії є серйозною проблемою для уряду Іспанії та його спроб покласти край руху про незалежність регіону, - зазначає аналітик ACLS Global Маршалл Гіттлер. - Ми щойно вийшли з першої стадії кризи і вже входимо в другу, яка може виявитися складнішою, оскільки це голосування було офіційним".

Курс євро до долара США опустився пд. час торгів до $1,1848 порівняно з $1,1874 на закриття попередньої сесії.

Вартість європейської валюти знизилася до 134,33 єни проти 134,56 єни напередодні. Долар до єни торгується в п'ятницю на рівні 113,38 єни порівняно з 113,33 єни за підсумками попередньої сесії.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА