13:25 28.12.2017

Пінчук виступає за участь англійських суддів у показових державних спорах в Україні

Пінчук виступає за участь англійських суддів у показових державних спорах в Україні

Український бізнесмен, власник EastOne Віктор Пінчук, який входить до трійки найбагатших українців за авторитетними схожими рейтингами, вважає за необхідне участь англійських суддів у розгляді окремих найбільш показових господарських справ в Україні.

"Я не виключав би участі англійських суддів у розгляді окремих, найбільш показових господарських справ в Україні. Це надасть величезного позитивного ефекту нашій політиці, економіці, соціальній сфері", - написав він у "Дзеркалі тижня" в добірці прогнозів і завдань на 2018 рік.

В.Пінчук також висловив думку, що створення в країні Антикорупційного суду буде "цивілізаційним імплантом", який позитивно впливатиме на правову систему, а також сприятиме початку роботи в Україні принципу верховенства права.

Як повідомлялося, урядовий законопроект №7066 про приватизацію держмайна, ухвалений у першому читанні 9 листопада 2017 року, передбачає надання інвесторам можливості отримати захист за англійським правом.

Раніше ідею часткового застосування в Україні англійського права пропонувала Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку в рамках ідеї створення регіонального фінансового центру (в цьому році такий проект було реалізовано в Казахстані).

В.Пінчук має позитивний досвід звернення до британського правосуддя. Зокрема, в лондонських судах йому вдалося домогтися захисту своїх інтересів у суперечках на кілька сот мільйонів доларів з екс-власником ПриватБанку Ігорем Коломойським.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Обов'язкове подання е-декларацій членами антикорупційних організацій загрожує існуванню Київської школи економіки

Ринок акцій України завершив торги в понеділок помірним зростанням

Трамп заборонив американцям здійснювати операції з венесуельською криптовалютою

Шанси "Газпрому" ефективно скасувати рішення Стокгольмського арбітражу об'єктивно невеликі

ФДМ зняв з торгів блокпакети "Одесаобленерго" і "Сумиоблнерго"

Mitsubishi відкрила перші швидкі зарядні станції в Києві, Дніпрі та Харкові

Южаніна зареєструвала у Раді законопроект про Нацбюро фінансової безпеки

Fitch підтвердило рейтинги "Укрзалізниці" на рівні "CCC"

МАУ надалі зацікавлена в розвитку середньомагістральних міжнародних польотів із регіонів України

"Укроборонпром" оновив процедуру тендерних держзакупівель в ОПК, щоб уникнути ризиків участі в оборонній кооперації недобросовісних постачальників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА