19:05 03.01.2018

Dragon Capital купує ТРЦ Victoria Gardens у Львові та БЦ ECO Tower у Запоріжжі

Dragon Capital купує ТРЦ Victoria Gardens у Львові та БЦ ECO Tower у Запоріжжі

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Dragon Capital Investments Limited (Нікосія, Кіпр) придбати частки в ТОВ "Українська Комерційна Нерухомість" (Запоріжжя) і ТОВ "Фенікс-Капітал" (Львів), що володіють відповідно бізнес-центром класу "А" ECO Tower (раніше - "Байда Бізнес Хол") і ТРЦ Victoria Gardens.

Згідно з повідомленням АМКУ, оприлюдненим у вівторок, комітет дозволив Dragon Capital придбати частку в статутному капіталі обох підприємств, що забезпечує перевищення 50% голосів в органах управління.

Як повідомлялося раніше, офіційне відкриття найбільшого в Західній Україні трирівневого ТРЦ Victoria Gardens у Львові орендною площею (GLA) 54,5 тис. кв. м відбулося 29 жовтня 2016 року. Станом на липень 2015 р. JLL повідомляла про загальний обсяг інвестицій на рівні $110 млн.

БЦ ECO Tower було побудовано в березні 2011 року. Загальна площа будівлі становить 18,7 тис. кв. м, корисна - 10,6 тис. кв. м, поверховість БЦ - 19 поверхів.

За даними Єдиного держреєстру, ТОВ "Фенікс-Капітал" (Львів) належить Globcon Limited (Велика Британія). Бенефіціарами компанії є Сюлейман Хазінедароглу і Башлілар Бурак (обидва - Туреччина).

Статутний капітал підприємства становить 33,8 млн грн.

ТОВ "Українська Комерційна Нерухомість" здійснює експлуатацію і здавання в оренду нерухомості. Власником компанії є ECO CEE & Real Estate Development GmbH, кінцевим бенефіціаром - Conwert Immobilien UCFB (обидва - Австрія).

Статутний капітал компанії становить 25 млн грн.

Dragon Capital Investments Limited входить до групи компаній "Драгон Капітал". Заснована у 2000 році, "Драгон Капітал" - одна з найбільших інвесткомпаній України. Працює у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром у держреєстрі зазначений громадянин Чехії, президент Європейської Бізнес Асоціації Томаш Фіала.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА