18:35 05.01.2018

Міжнародні резерви України у 2017 р. зросли на 21%

Міжнародні резерви України у 2017 р. зросли на 21%

Міжнародні резерви України у 2017 році зросли на 21% і станом на 1 січня 2018 року, за попередніми даними, становили $18,808 млрд, повідомляється на веб-сайті Національного банку України (НБУ).

Центробанк також уточнює, що в грудні міжнародні резерви скоротилися на 0,5%.

"Отже, рівень міжнародних резервів України на кінець 2017 року перевищив прогноз Національного банку ($18,6 млрд в еквіваленті, згідно з інфляційним звітом за жовтень-2017), незважаючи на незначне скорочення в грудні на 0,5%", - ідеться в повідомленні.

За даними центробанку, на динаміку міжнародних резервів у грудні, зокрема, вплинуло надходження на користь уряду в сумі $588,8 млн, з яких $586,4 млн - від розміщення державних облігацій, а також видатки на виплату за зовнішнім боргом. Так, Міжнародному валютному фонду було здійснено платежі на суму $161,8 млн, на обслуговування і погашення державного боргу в іноземній валюті було спрямовано $423,6, з яких $403,1 млн становило обслуговування і погашення облігацій внутрішньої державної позики.

Водночас НБУ в грудні продав на міжбанківському валютному ринку $232,5 млн, з яких $85 млн - шляхом проведення інтервенцій у формі запиту найкращого курсу.

НБУ в грудні також купив на міжбанківському валютному ринку $50 млн шляхом проведення інтервенцій у формі запиту найкращого курсу. Отже, обсяг чистого продажу валюти під час проведення валютних інтервенцій у грудні становив $182,5 млн.

Як зазначається в повідомленні, станом на 1 січня обсяг міжнародних резервів покриває 3,6 місяця майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов'язань України і поточних операцій уряду та НБУ.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Очікування українців щодо безробіття та споживчі настрої загалом у грудні-2017 погіршилися

"Нафтогаз" має намір посилити свої позиції на ринку продажу газу промспоживачам - Коболєв

Промпідприємства України в 2017 році збільшили споживання газу на 12,5%, населення - знизило на 7%

Гривня на міжбанку в четвер знизилася

МВФ очікує коригування законопроекту про Антикорупційний суд і пенсійної реформи

Лагард і Порошенко можуть обговорити в Давосі прогрес України у виконанні EFF

Порошенко констатує значне зростання товарообігу між Україною та Канадою завдяки угоді про вільну торгівлю

ЄБРР у можливому новому кредиті "Нафтогазу" збереже умову закупівлі газу на заході під час відсутності конкуренції на сході

Український та європейський бізнес закликає зберегти норму у 24 години перебування за кордоном для не оподаткування імпорту

Україна налаштована на подальшу співпрацю з МВФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА