14:13 11.01.2018

Кабмін відмовився від створення Ради стратегічного розвитку

Кабмін відмовився від створення Ради стратегічного розвитку

Кабінет Міністрів України скасував рішення про створення Ради з питань стратегічного розвитку на чолі з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, до складу якої також увійшли колишні голови українських урядів.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в четвер у Києві. Уряд скасував деякі рішення Кабінету Міністрів України щодо прийнятих (затверджених) у 2016-2017 роках окремих проектів актів. До переліку скасованих входить і ухвалене без обговорення на засіданні 22 листопада 2017 року рішення про створення Ради стратегічного розвитку.

Як повідомлялося, рішення про створення цієї Ради передбачало призначення заступником голови ради першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку та торгівлі Степана Кубіва.

Також до її складу мали ввійти: віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем'єр-міністри України, міністр Кабміну Олександр Саєнко, особи з числа колишніх прем'єрів і представник секретаріату Кабміну як секретар.

Передбачалося, що рада буде тимчасовим допоміжним органом уряду, створеним для розгляду та вивчення проблемних питань, пов'язаних зі здійсненням внутрішньої та зовнішньої політики держави, виконанням загальнодержавних програм економічного та соціального розвитку, забезпеченням обороноздатності та національної безпеки України, провадженням зовнішньоекономічної діяльності.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА