16:17 12.01.2018

АМКУ розглядає можливість купівлі Микитасем 25% акцій Промінвестбанку

АМКУ розглядає можливість купівлі Микитасем 25% акцій Промінвестбанку

Антимонопольний комітет України (АМКУ) розглядає можливість купівлі депутатом Верховної Ради Максимом Микитасем 25% акцій Промінвестбанку (Київ), повідомила прес-служба АМКУ.

"Розпорядженням державного уповноваженого Антимонопольного комітету від 10 січня 2018 р. №02/3-р розпочато розгляд справи про концентрацію №24-25/1-18-Екк у вигляді придбання фізичною особою - громадянином України Микитасем Максимом Вікторовичем акцій ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк", що забезпечує досягнення 25% голосів у вищому органі управління товариства", – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем Нацбанку України 28 липня 2017 року вирішив відмовити в погодженні набуття істотної участі в Промінвестбанку М.Микитасю та засновнику MosCityGroup Павлу Фуксу. Центробанк зазначав, що потенційні покупці не надали необхідних документів для перевірки інвесторів на предмет відповідності вимогам законодавства України.

Наприкінці минулого року заступник глави НБУ Катерина Рожкова заявила, що зазначені особи більше не можуть подавати документи на погодження операції.

НБУ в грудні 2017 року повернув власнику та президенту групи DCH Олександру Ярославському на доопрацювання пакет документів для погодження опосередкованого набуття істотної участі в Промінвестбанку з огляду на його некомплектність.

Інформація про те, що О.Ярославський подав до НБУ пакет документів на погодження купівлі Промінвестбанку, з'явилася в середині грудня 2017 року. Водночас голова ЗЕБ Сергій Горьков заявив, що Зовнішекономбанк нині не провадить переговорів щодо продажу Промінвестбанку О.Ярославському і не давав згоди на подання ним документів до НБУ.

Промінвестбанк засновано в 1992 році. ЗЕБ володіє 99,7% його акцій.

За даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2017 року банк посідав 13-те місце за розміром активів (22,426 млрд грн) серед 88 банків, що діяли в країні.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

АМКУ пропонує Кабміну розробити Стратегію розвитку ринку випуску та проведення лотерей

Кубів закликає АМКУ узгодити ліцензійні умови на проведення лотерей до 23 лютого

АМКУ розглядає можливість придбання "Сбербанком" двох готелів "Чорне море" в Одесі

НБУ не отримував документів для погодження придбання істотної участі в Промінвестбанку

АМКУ дозволив депутату Демчаку купити понад 50% акцій РВС Банку

Слід законом визначити СЕТАМ монополістом в організації торгів заарештованим майном або розвивати конкуренцію

Прем'єр доручив ДФС спільно з АМКУ проаналізувати обґрунтованість підвищення цін на нафтопродукти

Половина ринку курячого м'яса в Україні припадає на дві компанії

АМКУ залишив без розгляду заявку на створення СП з обслуговування СПГ-терміналів у РФ

НБУ не отримував пакетів документів для погодження набуття істотної участі в Промінвестбанку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА