14:40 21.02.2018

"Наш край" пропонує Раді наступного тижня розглянути законопроект про мораторій на відключення міст від компослуг

"Наш край" пропонує Раді наступного тижня розглянути законопроект про мораторій на відключення міст від компослуг

Партія "Наш край" закликає Верховну Раду найближчого пленарного тижня ухвалити законопроекти, що забороняють відключати від газу, електрики та води міста, які не мають заборгованості, заявив співголова партії "Наш край" Олександр Мазурчак, повідомляє прес-служба партії.

"Раніше газові олігархи залишили Кропивницький, Славутич і Смілу в опалювальний сезон без тепла і гарячої води. Тепер Луцьку і Володимир-Волинському загрожують відключенням від тепла і гарячої води. Влада має заборонити олігархам відключати від газу і електроенергії підприємства теплокомуненерго і водоканали, які обслуговують об'єкти соціальної сфери та житлові будинки", - заявив співголова партії "Наш край" Олександр Мазурчак.

"Луцьк, Володимир-Волинський та інші українські міста не повинні через війну олігархів залишитися без тепла, гарячої води і електроенергії. Наш закон гарантує стабільні поставки газу для підприємств ТКЕ. Слідом за ним слід ухвалити аналогічний закон щодо постачальників електроенергії", - зазначив він.

У партії поінформували, що прес-служба ЗАТ "Волиньобленерго" попередила про припинення поставок електроенергії найбільшим неплатникам. Унаслідок значної заборгованості комунальних підприємств і невідшкодування надавачам послуг пільг і субсидій у грудні 2017 року і в січні 2018 року в ПрАТ "Волиньобленерго" утворилася суттєва недооплата ДП "Енергоринок". Така ситуація загрожує можливим обмеженням електропостачання для всієї Волинської області.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА