08:46 11.03.2018

Китай проти торгової війни з США

Китай проти торгової війни з США

Можливість торгової війни між Китаєм і США привертає велику увагу депутатів сесії  Всекитайських зборів народних представників (ВЗНП, вищий орган державної влади КНР), заявив на прес-конференції в рамках форуму міністр комерції Китаю Чжун Шань.

"Питання про те, чи може між Китаєм і США спалахнути торгова війна, знаходиться в центрі уваги депутатів сесії ВЗНП", - сказав міністр.

Він зазначив, що "в торговельній війні не може бути переможців, вона може перетворитися на лихо для економік Китаю та США і інших країн світу".

Чжун Шань повідомив, що за останні 40 років китайсько-американська торгівля зросла в 232 рази, а загальна сума взаємних інвестицій досягла $ 230 млрд.

Він назвав дефіцит США в торгівлі з Китаєм однією з найважливіших проблем у двосторонніх торгових зв'язках. За американською офіційною статистикою він росте щорічно приблизно на 20%. Дефіцит носить структурний характер і пов'язаний з існуючими в США обмеженнями на експорт до Китаю продукції високих технологій.

Міністр підкреслив, що в нинішній ситуації Китай і США повинні продовжувати переговорний процес для усунення існуючих протиріч.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА