17:01 14.03.2018

Підйом води в річках під час весняного водопілля прогнозується на безпечному для ГЕС рівні

Підйом води в річках під час весняного водопілля прогнозується на безпечному для ГЕС рівні

Підйом рівня води в річках України під час весняного водопілля прогнозується на безпечному для гідроелектростанцій (ГЕС) рівні, повідомляє прес-служба ПрАТ "Укргідроенерго".

"Амплітуда прогнозованих підйомів води становитиме 0,8-1,9 метра на Дніпрі та Прип'яті, 0,8-1,6 метра - на Десні та її притоках. Підвищення рівня води до 2 метрів є безпечним для інфраструктури населених пунктів і нормальної роботи ГЕС", - зазначили в компанії.

За інформацією "Укргідроенерго", вільний об'єм водосховищ дніпровського каскаду - 6,8 куб. км, зокрема Київського - 0,65 куб. км. Цього достатньо для організації безпечної роботи в очікуваних умовах.

"Водопілля 2018 року за максимальними обсягами водного стоку очікується близьким до норми", - уточнили в прес-службі компанії.

Як повідомлялося, "Укргідроенерго" експлуатує всі великі гідроелектростанції, розташовані на українських ділянках Дніпра та Дністра. Сумарна встановлена електрична потужність гідроелектростанцій генкомпанії становить 5747,6 МВт. Держава в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості володіє 100% акцій компанії.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА