19:09 14.03.2018

У НАБУ констатують зростання кількості заяв про можливу корупцію від представників бізнесу

У НАБУ констатують зростання кількості заяв про можливу корупцію від представників бізнесу

Директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник наголошує, що в 2017 році зафіксовано збільшення поданих представниками бізнес-середовища заяв про можливі корупційні правопорушення.

"Протягом минулого року ми помітили зростання кількості заяв у Бюро про можливі корупційні правопорушення від представників бізнес-середовища, які намагаються захистити свої законні права. Це викликано тим, що НАБУ показало себе як дійсно незалежний антикорупційний орган, для якого немає недоторканних. Однак є причина, через яку похвалитися повною довірою бізнесу ми не можемо, - це проблема розгляду справ у судах", - сказав А.Ситник на зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації в середу, повідомила прес-служба НАБУ.

За його словами, після звернення до НАБУ, відкриття кримінального провадження, низки лідчих дій і направлення справи до суду, представник бізнесу як заявник часто залишається розчарованим.

"Хоча правоохоронні органи і зробили все від них залежне, суд не має можливості зосередитися на розгляді справи. Тому особа, обґрунтовано підозрювана детективами, залишається на волі, більш того - має всі важелі, щоб продовжувати тиснути на бізнес", - пояснив ситуацію директор НАБУ.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА