14:33 26.01.2016

РФ у Сирії застосовує крилаті ракети, віддані Україною за Будапештським меморандумом, і Москва може використати їх проти Києва – Турчинов

Війська Російської Федерації застосовують у Сирії озброєння, зокрема, крилаті ракети, які були їй передані Україною на виконання взятих на себе зобов'язань у рамках Будапештського меморандуму, і судячи із заяв російської сторони, їм нічого не заважає застосувати їх проти України, зазначає секретар РНБО Олександр Турчинов.

"У Сирії Росія використовує крилаті ракети, які були і в Україні і могли нести зокрема ядерний боєзаряд. І знаючи злобу, жорсткість і підлість цієї країни ця зброя може використовуватися проти нас - то є зброя, яку ми віддали за Будапештським меморандумом", - сказав О. Турчинов, коментуючи на прохання агентства "Інтерфакс-Україна" заяви глави МЗС РФ Сергія Лаврова про те, що Будапештський меморандум містить лише норму про незастосування проти України ядерної зброї.

Раніше у вівторок на прес-конференції в Москві С. Лавров заявив, що "Будапештський меморандум містить одне-єдине зобов'язання: не застосовувати ядерну зброю проти України. Ніхто цього не робив і ніяких погроз застосування ядерної зброї проти України не звучало", - заявив Лавров.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА