18:24 28.07.2016

Повідомлення про мінування "Сбербанку" в центрі Києва не підтвердилося, заявляють у фінустанові

Інформація про мінування будівлі центрального офісу Сбербанку і прилеглої до нього території на вул. Володимирській в Києві не підтвердилася, відділення продовжить роботу, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі Сбербанку в четвер.

"Згідно з даними правоохоронних органів, інформація про мінування будівлі банку в Києві виявилася помилковою. Відділення банку продовжить роботу в штатному порядку. За фактом інциденту ведеться слідство", - повідомили в прес-службі.

Раніше в четвер повідомлялося, що співробітники центрального офісу ПАТ "Сбербанк" на вул. Володимирській, 46 у Києві евакуйовані після повідомлення про мінування.

За даними відділу комунікації поліції Києва, о 15:30 в Шевченківське управління столичної поліції надійшло повідомлення, що в головному відділенні банку на вул. Володимирській закладено вибухівку.

На місце події виїхали слідчо-оперативна група району, вибухотехнічна служба, кінологи, рятувальники і медики.

Ця подія зареєстрована в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень. Поліція проводить комплекс відповідних заходів для встановлення зловмисника, який повідомив про мінування.

Як повідомлялося, в грудні 2015 року "Сбербанк Росії" перейменував свою українську "дочку" ПАТ "Дочірній банк Сбербанку Росії" на ПАТ "Сбербанк".

РЕКЛАМА

SOCIAL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Loading...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
ПОГОДА
РЕКЛАМА