16:48 25.08.2016

Затягування з оголошенням міста, що прийматиме "Євробачення-2017", ускладнить підготовку до конкурсу - Кличко

Затягування з оголошенням міста, що прийматиме "Євробачення-2017", ускладнить підготовку до конкурсу - Кличко

Затягування з оголошенням переможця відбору міста, в якому відбудеться пісенний конкурс "Євробачення-2017", викликає дедалі більше подиву і запитань, заявляє мер Києва Віталій Кличко, коментуючи скасування оголошення міста-переможця.

"Невизначеність ускладнить підготовку будь-якого міста з трьох претендентів до міжнародного пісенного конкурсу. В результаті може постраждати репутація нашої країни", - наводить слова В.Кличка сайт Київської міської державної адміністрації в четвер.

"Все менше часу залишається на масштабну підготовку до проведення конкурсу... І мене дивує, що провівши телешоу, де відібрали три міста-претенденти з шістьох, що подали заявки, досі не можуть оголосити переможця. Хоча обіцяли зробити це ще місяць тому. То в мене питання: що чи хто заважає нарешті назвати місто, яке прийматиме Євробачення", - задається питанням мер столиці.

Раніше на сайті уряду було розміщено анонс брифінгу 25 серпня на 15:00, на якому мало бути оголошено переможця відбору міста-господаря конкурсу "Євробачення-2017", який пізніше було скасовано. До цього організаційний комітет конкурсу планував оголосити результати конкурсу 27 липня, проте відклав прийняття результату на невизначений термін для проведення додаткової оцінки претендентів.

Генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія заявляє, що місто, в якому відбудеться "Євробачення-2017", може бути оголошено за тиждень.

У фінал конкурсу на право проведення "Євробачення" в 2017 році пройшли Київ, Одеса та Дніпро.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА