14:10 09.09.2016

Якщо Росія обере нев'їзного в Україну представника на "Євробачення-2017", то це свідома провокація

У Міністерстві культури України заявляють, що якщо Росія обере для участі в "Євробаченні-2017" виконавця, який є нев'їзним в Україну, то це буде свідомою провокацією.

"Особи у певній країні, які підпадають під санкції з якихось причин відповідних органів, не Міністерства культури, а Служби безпеки, - вони є нев'їзними. Про цих осіб Росія може дізнатися, і якщо вони свідомо будуть іти на перемогу такої особи, значить, це буде явною провокацією", - заявив міністр культури України Євген Нищук, відповідаючи на запитання журналістів на брифінгу після оголошення міста, що прийме конкурс в 2017 році.

Він уточнив, що винятків із санкцій не буде, але додав, що в Росії є достатньо "порядних виконавців".

"У Росії достатньо порядних виконавців, які розуміють, що мир - це головне, що мовою агресії розмовляти не можна, принижувати будь-який народ, а тим паче сусідів не можна, а розмовляти виключно професійною мовою, в цьому випадку - музики та пісні", - сказав міністр культури.

У свою чергу генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія зазначив: "Це міжнародний конкурс. Він про мир, про музику і пісні. Тому з нашого боку як організаторів не може бути жодних перешкод для жодної країни світу".

Водночас голова НТКУ зазначив, що це питання ще обговорюватиметься у рамках організаційного комітету конкурсу, куди входять представники Служби безпеки України та Міністерства закордонних справ.

"Якщо люди підпадають під санкції, вчинивши порушення щодо прав, щодо гідності українського народу, значить, ніяких компромісів не буде", - сказав міністр.

Як повідомлялося, оргкомітет обрав Київ містом, в якому відбудеться "Євробачення-2017".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА