14:43 15.11.2016

Нервозність на валютному ринку спричинена політичним загостренням – НБУ

Нервозність на валютному ринку спричинена політичним загостренням – НБУ

Послаблення курсу гривні, що відбувається на поточному тижні, незважаючи на наявність сприятливих фундаментальних зовнішніх факторів, пов'язане з політичною нестабільністю, коментує ситуацію заступник голови Нацбанку України Олег Чурій.

"Хоча Україна продовжує отримувати значні надходження валютної виручки від експорту зернових і масла, а ціни на сталь і залізну руду на світових ринках відновили зростання, загострення політичної напруженості викликає нервозність на валютному ринку, нівелює вплив цих сприятливих факторів", – цитує його слова прес-служба НБУ.

О. Чурій зазначив, що наслідком цього стало послаблення курсу гривні на міжбанківському ринку у вівторок нижче рівня 26 грн/$1.

"Тому подальша дестабілізація політичної ситуації загрожує розгойдуванням курсу гривні та відповідними негативними наслідками для економіки України", – підкреслив заступник голови НБУ.

Він зазначив, що Нацбанк уважно стежить за розвитком ситуації на валютному ринку і має достатній обсяг міжнародних резервів на рівні $15,5 млрд, щоб зменшити надмірні коливання обмінного курсу в разі їх подальшого посилення.

Як повідомлялося, на "чорному" валютному ринку курс гривні в понеділок-вівторок впав нижче рівня 27 грн/$1.

Опозиція та низка громадських організацій з 15 листопада почали страйки в Києві та регіонах.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА