15:39 16.11.2016

"Укрзалізниця" хоче поповнити запаси палива на 70 днів

Філія "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Укрзалізниця" найближчим часом має намір укласти договори на поставку 60 тис. тонн дизельного палива.

Як повідомила прес-служба філії, з посиланням на заступника начальника філії Сергія Іванчу, 15 листопада відбулося розкриття пропозицій учасників двох тендерів, кожен з яких передбачає закупівлю 10 тис. тонн пального. Протягом наступних двох днів, 16 та 17 листопада, відбудеться розкриття пропозицій учасників ще двох тендерів, обсяг закупівлі кожного з яких становить 20 тис. тонн.

"Укрзалізниця" має намір укласти договори на закупівлю 60 тис. тонн дизпалива. Цього обсягу вистачить більш ніж на 70 днів стабільної роботи залізничної галузі. Паливо буде використано для пасажирських і вантажних перевезень у поточному році, а частина спрямована на формування стратегічного запасу", - зазначив він.

Тендери проходять за новими правилами. "Укрзалізниця" спростила вимоги до учасників. Компанії досить надати цінову пропозицію, а також гарантію, що документи, які підтверджують відповідність палива технічним вимогам, будуть надані при постачанні товару в разі перемоги.

"Ця новація вже позитивно вплинула на збільшення кількості учасників: в одному тендері подано шість пропозицій, в іншому – вісім. Крім того, зараз у системі ProZorro вже оголошені тендери на закупівлю дизпалива для потреб залізниці на перший квартал 2017 року", - наголошується в повідомленні.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА