10:24 05.12.2016

Гройсман назвав чутки про нездатність Києва провести "Євробачення-2017" спробою дискредитації України у світі

Гройсман назвав чутки про нездатність Києва провести "Євробачення-2017" спробою дискредитації України у світі

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що український уряд не допустить жодних зривів проведення пісенного конкурсу "Євробачення" у 2017 році.

"Чергова спроба дискредитації України у світі - тепер через нібито нездатність провести "Євробачення". Шкода, що деякі наші ЗМІ поширюють такі пропагандистські "качки". Спасибі Руслані Лижичко за гідну відповідь. Наше завдання - не допустити жодних зривів", - написав В.Гройсман на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він нагадав, що для успішного проведення конкурсу Верховна Рада України і Кабінет Міністрів прийняли "безпрецедентні закони і рішення, які спрощують процедури з підготовки" конкурсу. "Нічого подібного, наприклад, у 2005 році не було", - зазначив прем'єр.

Як повідомлялося, німецький журнал "Більд" повідомив, що оргкомітет конкурсу не виключає, що захід може бути перенесено до Москви у зв'язку з проблемами в Україні з його підготовкою.

Водночас 4 грудня організатор музичного конкурсу "Євробачення" - Європейська мовна спілка (ЄМС) спростував інформацію про можливе перенесення музичного конкурсу з Києва до Москви.

У фіналі "Євробачення-2016", який відбувся в травні у Швеції, перемогла українська співачка Джамала. Відповідно Україна отримала право на проведення конкурсу наступного року.

Друге місце посіла австралійська співачка Демі Ім, третє - росіянин Сергій Лазарєв.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА