11:16 22.12.2016

ПриватБанк не змінив систему оплати праці та кадрову політику

2 хв читати
ПриватБанк не змінив систему оплати праці та кадрову політику

Націоналізований ПриватБанк (Дніпро) залишає без змін систему оплати праці та кадрову політику, повідомив голова правління банку Олександр Шлапак у зверненні до клієнтів і працівників банку, розміщеному на сторінці прес-служби фінустанови у Facebook.

"Ми разом продовжуватимемо добре виконувати свою роботу, обслуговуючи клієнтів. Я був здивований чутками про те, що зараз співробітників змінить нова команда. Це не так. Система оплати праці та кадрова політика залишаються незмінними. Якщо в майбутньому виникне необхідність внести до неї зміни, це ретельно й усебічно обговорюватиметься зі співробітниками", - заявив він.

Раніше на період роботи у банку тимчасового адміністратора з 19 грудня було призупинено нарахування і виплату додаткової зарплати, премії, заохочувальних і компенсаційних. Окрім цього, робочий день працівників 21 грудня було подовжено до 23:00.

За даними прес-служби ПриватБанку, новий склад правління і наглядової ради буде оголошено 22 грудня.

Кандидатуру екс-міністра фінансів України О.Шлапака як першої особи банку було затверджено 20 грудня.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів за пропозицією Нацбанку та акціонерів ПриватБанку 18 грудня прийняв рішення про націоналізацію фінустанови: держава отримає 100% у капіталі банку. Обсяг емісії облігацій внутрішньої держпозики для цих цілей оцінювався в межах 116,8-148 млрд грн.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб і Міністерство фінансів України 21 грудня підписали договір про продаж 100% акцій ПриватБанку за одну гривню, оскільки капітал фінустанови набув негативного значення.

Загалом держава набула право власності на акції банку після завершення двох календарних днів з дня, наступного за днем початку процедури виведення банку з ринку.

Згідно з даними в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців на 21 грудня, статутний капітал націоналізованого ПриватБанку збільшено на 29 млрд 438,283 млн грн - до 50 млрд 694,751 млн грн.

Раніше глава Національного банку України Валерія Гонтарева оцінювала можливий обсяг додаткової емісії за рахунок конвертації депозитів та інших коштів, пов'язаних з акціонерами банку осіб, у 32 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Стратегічною метою РФ є відновлення слави Радянського Союзу на міжнародній арені - Кулеба

В Одесі троє постраждалих від ракетного удару, з них двоє дітей, усі поранення легкі - обладміністрація

ВАКС заочно заарештував співорганізатора заволодіння 11 млн грн коштів "Укрзалізниці"

"Укренерго" застосувало графіки аварійних відключень до вечора в Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях

Баварія передала київським патрульним 11 спеціально обладнаних мотоциклів BMW

Дві ракети, запущені РФ по Одесі, збито, травмовано дитину - ОВА

Зеленський про обстріл РФ двох ГЕС: Під загрозою не лише Україна, а й Молдова

Річковий порт і мультимодальний термінал можуть з'явитися на березі Тиси

Насильство російських військових над мирними жителями має системний характер - Офіс генпрокурора

Україна і Польща погодили продовження діяльності Польського центру підтримки культури в Україні на 2024 рік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА