13:27 11.01.2017

Кабмін схвалив проведення службового розслідування стосовно голови Держекоінспекції

Кабмін схвалив проведення службового розслідування стосовно голови Держекоінспекції

Кабінет Міністрів України в середу, 11 січня, схвалив проведення службового розслідування щодо дій голови Державної екологічної інспекції Андрія Заїки.

Під час обговорення цього питання міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак повідомив, що в грудні минулого року до міністерства надійшло кілька звернень від голови інспекції та керівників її структурних підрозділів, які були адресовані і самому О.Семераку і прем'єр-міністру Володимиру Гройсману.

"Залишити їх без розгляду я не міг, і хотів би поставити перед Кабінетом Міністрів питання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності керівника центрального органу та просити колег підтримати мене й ініціювати службове розслідування, оформивши протокольне доручення", - сказав міністр.

Він також звернувся до Національного агентства України з питань державної служби з проханням залучити до перевірки необхідної інформації представників Мінекології та в стислі терміни провести це розслідування, запропонувавши Кабінету Міністрів відповідний проект рішення.

"У моєму листі до прем'єра я вважав за необхідне відсторонити обох фігурантів розслідування, але залишаю це на розгляд Кабінету Міністрів", - сказав О.Семерак, не уточнюючи, хто є другим фігурантом та в чому суть цих звернень.

Раніше, в травні 2016 року, О.Семерак заявляв про намір, зокрема, винести на розгляд уряду питання про винесення догани керівнику Держекоінспекції Андрію Заїці після огляду проблемних зон вирубування лісів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА