10:50 12.01.2017

"Нафтогазвидобування" в 2016 р. збільшило видобуток газу на 25%

"Нафтогазвидобування" в 2016 р. збільшило видобуток газу на 25%

ПРАТ "Нафтогазвидобування", що входить до "ДТЕК Нафтогаз", у 2016 році збільшило видобуток природного газу на 25,3% (на 328,8 млн куб. м) порівняно з 2015 роком – до 1 млрд 630,8 млн куб. м, повідомила прес-служба компанії.

За її даними, видобуток газового конденсату в 2016 році становив 56,1 тис. тонн, що на 24% більше показника 2015 року.

Основним чинником зростання видобутку газу і газового конденсату стало закінчення буріння та введення в експлуатацію трьох свердловин на Семиренківському газоконденсатному родовищі глибиною від 5700 м до 5770 м. Ще на чотирьох свердловинах Семиренківського родовища були виконані капітальні ремонти.

Крім того, протягом минулого року вживалися заходи з інтенсифікації видобутку на діючому фонді свердловин.

"Це важливий результат, що підтверджує високі перспективи галузі за професійного підходу, наявності достатніх інвестицій, використання сучасних технологій. Проте зовнішні чинники – ситуація на ринку та регуляторно-інвестиційне середовище – сьогодні призводять до уповільнення темпів розвитку газовидобутку. Для додання нового імпульсу і здійснення планів держави із досягнення газової незалежності у 2020 році, необхідні рішучі дії щодо впровадження стимулювальноо фіскального режиму, дерегуляції галузі, формування чітких і прозорих правил надрокористування", – зазначив генеральний директор "ДТЕК Нафтогаз" Ігор Щуров.

Як повідомлялося, "Нафтогазвидобування" за підсумками 2015 року збільшило видобуток газу в 1,7 рази порівняно з 2014 роком – до 1,302 млрд куб. м, газоконденсату – майже в 1,6 рази, до 45 тис. тонн.

"ДТЕК Нафтогаз" – операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрям у структурі енергетичного холдингу ДПЕК. До портфелю активів "ДТЕК Нафтогаз" входять "Нафтогазвидобування" і "Нефтегазразработка", що ведуть розвідку і видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках у Полтавській і Харківській областях.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи "Систем кепітал менеджмент" (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Нідерланди знову трясе через видобуток газу на родовищі Гронінген

Підвищення ціни на газ для населення в поточному опалювальному сезоні не буде

До ДСНС надійшло повідомлення про розпилення газу в редакції газети "Вести"

Колишнього заступника голови правління "Нафтогазу" Корнійчука оголошено в розшук

ГПУ наразі не має прямих доказів причетності Бойка до корупційної схеми під час купівлі самопідйомних бурових установок

Україна може продати захоплені Росією бурові установки третім особам для подальшого стягнення ними через міжнародні суди - Луценко

Луценко має намір внести до ВР подання про позбавлення недоторканності нардепа від "Опоблоку" Бакуліна

Релігійні організації в 2017 р. наростили споживання газу на 12%

На Київщині в житловому будинку стався вибух газу, є загиблі

У Лондоні через витік газу евакуювали 1,5 тис. осіб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА