10:50 12.01.2017

"Нафтогазвидобування" в 2016 р. збільшило видобуток газу на 25%

"Нафтогазвидобування" в 2016 р. збільшило видобуток газу на 25%

ПРАТ "Нафтогазвидобування", що входить до "ДТЕК Нафтогаз", у 2016 році збільшило видобуток природного газу на 25,3% (на 328,8 млн куб. м) порівняно з 2015 роком – до 1 млрд 630,8 млн куб. м, повідомила прес-служба компанії.

За її даними, видобуток газового конденсату в 2016 році становив 56,1 тис. тонн, що на 24% більше показника 2015 року.

Основним чинником зростання видобутку газу і газового конденсату стало закінчення буріння та введення в експлуатацію трьох свердловин на Семиренківському газоконденсатному родовищі глибиною від 5700 м до 5770 м. Ще на чотирьох свердловинах Семиренківського родовища були виконані капітальні ремонти.

Крім того, протягом минулого року вживалися заходи з інтенсифікації видобутку на діючому фонді свердловин.

"Це важливий результат, що підтверджує високі перспективи галузі за професійного підходу, наявності достатніх інвестицій, використання сучасних технологій. Проте зовнішні чинники – ситуація на ринку та регуляторно-інвестиційне середовище – сьогодні призводять до уповільнення темпів розвитку газовидобутку. Для додання нового імпульсу і здійснення планів держави із досягнення газової незалежності у 2020 році, необхідні рішучі дії щодо впровадження стимулювальноо фіскального режиму, дерегуляції галузі, формування чітких і прозорих правил надрокористування", – зазначив генеральний директор "ДТЕК Нафтогаз" Ігор Щуров.

Як повідомлялося, "Нафтогазвидобування" за підсумками 2015 року збільшило видобуток газу в 1,7 рази порівняно з 2014 роком – до 1,302 млрд куб. м, газоконденсату – майже в 1,6 рази, до 45 тис. тонн.

"ДТЕК Нафтогаз" – операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрям у структурі енергетичного холдингу ДПЕК. До портфелю активів "ДТЕК Нафтогаз" входять "Нафтогазвидобування" і "Нефтегазразработка", що ведуть розвідку і видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках у Полтавській і Харківській областях.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи "Систем кепітал менеджмент" (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Знеструмленими через негоду залишаються 29 населених пунктів у 3 областях України

Обвинувачення подаватиме апеляцію на рішення суду щодо екс-ректора університету податкової служби Мельника

Мін'юст планував до 19 грудня подати позов до ЄСПЛ проти "Роснефті", але обшук НАБУ ставить це під загрозу

Генпрокуратура подаватиме апеляцію на рішення суду про запобіжний захід для Саакашвілі

У Райковецькій ВК порушуються права ув'язнених

У Києві інспектори за добу вручили 705 приписів за неприбраний сніг

За минулу добу бойовики 22 рази порушили перемир'я, без втрат

До відома: про брифінг в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Звернення до українських спільнот в країнах світу про спільні дії в створенні Вищого антикорупційного суду"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Безпрецедентна шахрайська схема ТОВ "Компанія РОНА": Hyundai Corporation і банки зазнали збитків і просять уваги громадськості"

Ізраїль збив випущену з сектора Газа ракету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА