12:30 12.01.2017

Пам'ятник загиблим у Гуті Пеняцькій був пошкоджений вибухом

Пам'ятник загиблим полякам, жителям села Гута Пеняцька був пошкоджений унаслідок вибуху, повідомив у четвер заступник начальника ГУ Нацполіції України у Львівській області Микола Самарчук.

"Попередньо встановлено, що пам'ятник пошкоджено внаслідок вибуху невстановленого безоболонкового вибухового пристрою, про що свідчать сліди кіптяви на стелах і уламках пам'ятника. З місця події експерти вилучили речові докази, які підтверджують цю версію", – цитує М.Самарчука відділ комунікації головного управління Національної поліції у Львівській області.

Як повідомлялося, 10 січня до поліції надійшло повідомлення про часткове руйнування пам'ятника, встановленого на місці села Гута Пеняцька, яке було знищене під час каральної операції гітлерівських військ у лютому 1944 року. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 161 КК України (порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної належності або релігійних переконань).

РЕКЛАМА

SOCIAL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Loading...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
ПОГОДА
РЕКЛАМА