15:00 26.01.2017

Глава НБУ впевнена у швидкому отриманні 4-го транша від МВФ за програмою EFF

Глава НБУ впевнена у швидкому отриманні 4-го транша від МВФ за програмою EFF

Україна виконала всі умови для отримання чергового, четвертого транша кредиту за програмою розширеного фінансування (EFF) Міжнародного валютного фонду (МВФ), і для прийняття рішення про її виділення Кабінету Міністрів залишилося лише доопрацювати технічні деталі, повідомила глава Національного банку України (НБУ) Валерія Гонтарева.

"Я не бачу ніяких передумов, додаткових умов, які не дали б нам можливості отримати наступний транш. У Кабміні ще доопрацьовують технічні деталі, тому я вважаю, що дуже скоро підпишемо меморандум, і МВФ оголосить дату борду (засідання ради директорів - ІФ)", – сказала вона на прес-конференції в Києві в четвер.

"У мене немає сумнівів, що це рішення буде підтримано", – наголосила В. Гонтарева.

Вона не змогла уточнити конкретної дати виділення коштів, а заступник глави НБУ Дмитро Сологуб уточнив, що МВФ буде потрібно близько двох тижнів на прийняття рішення після підписання українською стороною меморандуму про економічну і фінансову політику.

Глава НБУ також зазначила, що в проекті меморандуму всі питання щодо ПриватБанку узгоджені. "Технічні питання не на території Нацбанку", – зазначила В. Гонтарева.

Вона зазначила, що загалом на 2017 рік у рамках програми EFF заплановано виділення Україні чотирьох траншів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА