11:49 01.02.2017

Турчинов про затримання в Криму адвоката Курбедінова: РФ бореться з "незручними" людьми

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов вважає терором російської влади затримання в Криму правозахисника Еміля Курбедінова.

"Терор, залякування та боротьба з "незручними" людьми - один із головних елементів політики РФ. Політики окупаційної держави, яка переслідує будь-який прояв незгоди. Політики брутальної диктатури", - написав О.Турчинов на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, затримання адвоката означає, що його підзахисних умисно хочуть позбавити захисту, адже Е.Курбедінов є "захисником фігурантів низки політичних процесів проти інакомислячих у Криму".

"Російська влада та її спецслужби з метою залякування незгодних з окупацією Криму демонстративно порушують базові правові принципи, закріплені в міжнародному праві і Конституції самої Росії: право на захист та неможливість зворотної дії в часі юридичної відповідальності", - зазначив секретар РНБО.

Як повідомлялося, 26 січня силовики, які представилися працівниками центру "Е" МВС Криму, затримали Е.Курбедінова, здійснили обшуки у нього в офісі та за місцем проживання, де зареєстрована адвокатська колегія. З приміщення суду Е.Курбедінова вивели під охороною, заарештувавши на десять діб.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА