13:52 14.02.2017

Відмова кількох менеджерів від підготовки до Євробачення-2017 не завадить якісній організації та проведенню конкурсу

Відмова кількох менеджерів від підготовки до Євробачення-2017 не завадить якісній організації та проведенню конкурсу

Керівництво ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (НСТУ) заявляє, що припинення роботи деяких топ-менеджерів і менеджерів компанії над підготовкою до конкурсу Євробачення-2017 не вплине на організацію та проведення цього заходу, Європейський мовний союз отримає оновлену версію штатного розпису у встановленому порядку.

Як йдеться у прес-релізі PR-служби телеканалу UA:Перший, на прес-брифінгу 13 лютого свою позицію щодо кадрових змін озвучили т.в.о. голови правління ПАТ НСТУ Ганна Бичок, заступник керівника ПАТ НСТУ Павло Грицак і директор з виробництва Євробачення-2017 Ола Мельзиг (Ola Melzig).

"Керівництво ПАТ НСТУ наголошує, що, незважаючи на те, що ця ситуація є позаштатної, вона жодним чином не вплине на виконання зобов'язань НСТУ з організації та проведення Євробачення-2017 в Україні", - наголосили виступаючі.

Г. Бичок висловила впевненість, що "Євробачення" в Україні відбудеться на високому рівні. "Команда готова працювати, незважаючи на заяву Вікторії Романової про те, що п'ять менеджерів - Олександр Харебін, Вікторія Романова, Олексій Карабан, Денис Блощинський і Ірина Асман - покидають проект Євробачення. Ми готові продовжувати роботу без жодних затримок", - запевнила вона.

За словами Г. Бичок, Вт. Романова повідомила про намір займатися іншими міжнародними проектами. "Тобто роботи, дійсно, багато. Але мені б дуже хотілося, щоб Вікторія Романова працювала на проекті Євробачення-2017", - зауважила в.о. голови правління.

У свою чергу П. Грицак подякував тій частині команди, яка працювала над підготовкою до конкурсу. "Нам шкода, що частина команди, яка відповідала за івентову і комерційну частини, написали цей лист до пресі про припинення своєї роботи над конкурсом. Хочу повідомити, що команда, яка займається продакшном і виробництвом телевізійних шоу, продовжує працювати і все йде за планом", - сказав він.

П. Грицак також поінформував, що у вівторок відбудеться нарада у Міжнародному виставковому центрі за участю всіх департаментів. "Що стосується івентової частини, у нас створена міжвідомча робоча група з КМДА. Після того як було зроблено заяву івент-команди, нам зателефонували представники КМДА і підтвердили, що продовжують працювати у звичайному режимі з нами як з мовником-організатором, і ми спільними зусиллями зробимо все. Більш того вже обрано і затверджено Європейським мовним союзом місце для розміщення Євроклубу. Тому ми рухаємося далі і впевнені, що у нас буде якісний пісенний конкурс", - висловив переконання він.

У прес-релізі зазначено, що представники Європейської мовної спілки (ЄМС) у своїй заяві зазначили, що вони не уповноважені коментувати кадрові зміни в ПАТ НСТУ, і висловили подяку за наполегливу працю та внесок цієї команди фахівців. Вони також нагадали ПАТ НСТУ, що, незважаючи на кадрові зміни, важлива ефективна підготовка до конкурсу, згідно з погодженими планами і в заздалегідь встановлені терміни, затверджені наглядовою радою, щоб забезпечити успішне проведення конкурсу в травні.

"ЄВС отримає оновлену пропозицію штатного розкладу від ПАТ НСТУ у встановленому порядку, оскільки кадрові зміни вимагають схвалення з боку ЄВС і наглядової ради", - йдеться в прес-релізі.

Як повідомлялося, частина команди НСТУ, яка відповідала за підготовку та проведення конкурсу Євробачення-2017, заявила, що більше не може продовжувати свою роботу.

"З грудня місяця були готові запускати тендери за всіма ключовими напрямами... Я неодноразово говорив про те, що я піду з проекту, щойно мої принципи і цінності будуть порушені. Настав той час, на жаль, коли я не можу йти супроти своїх принципів і цінностей. Я по справжньому бажаю успіху "Євробаченню" в Україні, але не бачу можливості бути в проекті. Додаю скан листа нашої команди, яке підписали виконавчі продюсери і представники моїх 9 департаментів. У ньому ви знайдете нашу спільну позицію", - написав один із членів команди із підготовки до "Євробачення" Денис Блощинський на своїй сторінці у соцмережі Facebook 13 лютого.

Під заявою – підписи 21 людини.

Віце-прем'єр України, заступник голови організаційного комітету з підготовки до міжнародного конкурсу Євробачення-2017 В'ячеслав Кириленко запевнив, що підготовка триває в плановому режимі, персональні кадрові зміни не вплинуть на якість проведення цього заходу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Безпечне Євробачення стало успіхом поліції Києва цього року, але залишаються нерозкритими резонансні злочини - Крищенко

У Тбілісі в неділю відбудеться вокальний конкурс дитячого Євробачення-2017

НСТУ не співпрацює зі спецслужбами - Аласанія

Кабмін схвалив закупівлю юрпослуг для представлення інтересів України у справі про "замороження" EUR15 млн гарантій за проведення Євробачення-2017

Суд оштрафував пранкера, що оголив сідниці на сцені "Євробачення"

НСТУ оскаржує заморозку EUR15 млн гарантій за проведення "Євробачення-2017"

"Київенерго" просить НКРЕКП компенсувати 26,4 млн грн витрат на забезпечення надійного енергопостачання "Євробачення"

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно пранкера Седюка

Абсолютна більшість гостей "Євробачення-2017" хотіла би ще приїхати в Україну

Серйозних загроз безпеці, зокрема терористичних, під час Євробачення не було

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА