14:08 17.02.2017

Петренко сподівається, що ВР поліпшить закон про заочне засудження

Петренко сподівається, що ВР поліпшить закон про заочне засудження

Міністр юстиції України Павлові Петренко вважає, що оновлений законопроект про заочне засудження знайде підтримку в парламенті.

"Зараз ці зміни (до закону стосовно процедури заочного засудження осіб - ІФ) розроблені Генеральною прокуратурою, і я думаю, що наступного тижня ми побачимо доопрацьований законопроект (йдеться про те, що Генпрокуратура просить продовження термінів розслідування справ за заочним кримінальним провадженням для того, щоб завершити складні справи, розслідування яких вони розпочали - ІФ)", - сказав П.Петренко журналістам після колегії Мін’юсту в Києві в п'ятницю.

При цьому він додав: "Я думаю, що український парламент знайде відповідну кількість голосів для того, щоб пропозиції прокуратури, які є об'єктивними та необхідними для проведення розслідувань, були прийняті та стали законом".

Як повідомлялося, 15 лютого генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що виступає за необхідність вдосконалення закону про заочне засудження, оскільки дія цього закону закінчується у березні поточного року. "Дуже хочемо, щоб парламент удосконалив закон про заочне засудження", - сказав Ю.Луценко під час прес-конференції в Києві в середу.

За його словами, чинний закон діє до квітня цього року. "Звернувся до Верховної Ради з проханням ухвалити закон, який... дає можливість заочного засудження до створення Держбюро розслідувань", - заявив генпрокурор.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Янукович має можливість повернутися в Україну для участі в суді й отримає гарантії безпеки- Петренко

Петренко заявив, що з недавнього часу перебуває під охороною

Майже 800 тис. українців уже отримали безкоштовну правову допомогу

САП відкрила справу про можливе зловживання чиновниками Мін’юсту під час нарахування винагород, розслідує НАБУ

Мін’юст пропонує заборонити неплатникам аліментів виїжджати за кордон та керувати автомобілем

Аваков підтримує законопроект, що позбавляє правоохоронців можливостей зловживати при розслідуванні економічних злочинів

Стягнення з України $12 млн на користь JKX пов'язане з рішеннями НБУ щодо виведення капіталу та Кабміну - щодо закупівлі газу промспоживачами

З інвестором будівництва нового Львівського СІЗО питання вирішується, щодо Київського ізолятора тривають переговори - Мін'юст

Мін'юст повністю погасив борги перед громадянами України за рішеннями ЄСПЛ за 2008-2013 роки

Мін'юст зареєстрував наказ про підвищення тарифів на залізничні вантажоперевезення на 15%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА