12:01 21.04.2017

Україна планує вийти на ринок зовнішніх запозичень восени

Україна планує вийти на ринок зовнішніх запозичень восени

Україна може розмістити перші за останні роки єврооблігації восени, повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк журналістам у Вашингтоні.

Розміщення може відбутися у вересні-жовтні, обсяг випуску облігацій не буде значним, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на міністра.

"Моя оцінка, що у ринку вже є апетит на наші папери. Але, думаю, нам не треба поспішати", - цитує О.Данилюка The Wall Street Journal.

Парламент України, відповідно до угоди з Міжнародним валютним фондом, має ухвалити закони про пенсійну реформу, яка передбачає підвищення пенсійного віку, і про продаж сільгоспземель.

Міністр також прогнозує отримання наступного транша МВФ на $2 млрд вже в червні-липні і зростання ВВП країни на 2,2% цього року.

"Продемонструвавши прогрес щодо програми з МВФ, маючи на порядку денному ці дві найважливіші реформи, у нас вже є, що сказати інвесторам, інвестори мають сприйняти нашу інвестиційну історію. Водночас чимало реформ, які ми провели, поки що не враховані в цінах, тим паче ті, які ми ще зробимо", - сказав міністр.

Обсяг випуску євробондів може становити близько $1 млрд.

Повернення України на ринок зовнішніх запозичень у рамках поступової заміни комерційними запозиченнями фінансування МВФ та інших міжнародних організацій передбачено програмою фонду. Виконавча рада МВФ схвалила виділення Україні попереднього, 4-го траншу кредиту на початку квітня.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА