14:50 21.04.2017

Терміни розгляду позову Міжнародним судом ООН можна прогнозувати після 12 травня, з появою графіка - Петренко

Терміни розгляду позову України проти РФ Міжнародним судом ООН можна буде спрогнозувати після 12 травня, коли з'явиться графік розгляду справи, зазначає міністр юстиції України Павло Петренко.

"Давайте дочекаємося 12 травня, ми побачимо процесуальний графік. Тоді можна буде хоча б приблизно спрогнозувати, коли буде кінцеве рішення", - сказав міністр журналістам в у Києві в п'ятницю.

Як повідомлялося, Міжнародний суд ООН (Гаага) у рамках позову України проти РФ 19 квітня 2017 року озвучив проміжне рішення, згідно з яким РФ у Криму зобов'язана забезпечити дотримання прав кримських татар, дозволити діяльність меджлісу кримськотатарського народу та забезпечити доступність освіти українською мовою.

Суд також очікує від РФ та України виконання Мінських домовленостей.

Коментуючи це рішення, П.Петренко наголосив, що в разі невиконання Російською Федерацією проміжного рішення щодо дотримання Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації цей прецедент може бути винесено на розгляд Генасамблеї ООН.

За його словами, з огляду на перший в історії прецедент щодо подання до Міжнародного суду ООН позову про порушення Конвенції про фінансування тероризму суд ухвалив стримане проміжне рішення, оскільки хоче перед винесенням остаточного вердикту ознайомитися зі справою по суті.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА