14:58 08.05.2017

Порошенко в Києві відкрив фотовиставку українських захисників "Четверте покоління"

Порошенко в Києві відкрив фотовиставку українських захисників "Четверте покоління"

Президент України Петро Порошенко взяв участь у відкритті фотовиставки "Четверте покоління" у Національному музеї історії України в Другій світовій війні у понеділок.

"Коли наші діди і прадіди в 44-му і в 45-му наступали на Берлін, вони й не здогадувалися, і в найстрашніших снах не уявляли, що через 70 років своє військо в Україну надішле Москва. І холоднокровно буде вбивати їхніх онуків і правнуків", - сказав П.Порошенко, виступаючи на відкритті виставки в понеділок.

За його словами, на портретах цієї виставки – обличчя українських воїнів, сучасних захисників України, мужніх людей і патріотів. "Четверте покоління" – це діти незалежної України, ті, кому зараз 20-30 років. Це молодий цвіт нашої української нації. Це люди, які пам'ятають своїх мужніх предків і стали на захист України від російської агресії. Це – покоління наших сучасних героїв, які щодня пишуть сторінки вітчизняної історії, пишуть цю історію своєю кров'ю, потом", - сказав президент.

За словами П.Порошенка, цю виставку варто сприймати як символ нерозривного зв'язку різних поколінь захисників України. "Вітчизну сьогодні обороняють нащадки воїнів Червоної армії, Української повстанської армії. Вони шанують своїх дідів і прадідів", - сказав глава держави.

Він зазначив, що сьогодні в Європу знову прийшла війна. "Сучасна Росія як правонаступниця Радянського Союзу не змогла і не встигла стати миролюбною країною. Згадаймо молдовське Придністров'я, згадаємо грузинську Абхазію і Південну Осетію, згадаймо український Крим і Донбас. І Сирія їй не дає спокійно спати. Уявіть собі, що все це лише за 25 років існування РФ", - сказав П.Порошенко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

До відома: про участь Порошенко в презентації освітньої інтернет-платформи BeSmart 11 грудня в 14.00

Українська "Книга добра" буде представлена в обласних центрах, а також поїде в одну з країн-учасниць проекту

МВФ підтримує зусилля Києва у боротьбі з корупцією

Суд прийняв рішення про допит Порошенка у справі про держзраду Януковича

Понад 2750 українських військовослужбовців загинули від початку боїв на Донбасі

Порошенко підписав закон про забезпечення житлом військовослужбовців і членів сімей загиблих бійців

Порошенко: Українська армія не для того тримає фронт, щоб ворог орудував у тилу

Порошенко: ЗСУ - воїни миру, які захистили Європу

Порошенко схвалив нову редакцію закону "Про житлово-комунальні послуги"

Порошенко і виконавчий директор GE Transportation обговорили перспективи співпраці для модернізації української залізниці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА