15:20 08.05.2017

Порошенко анонсував конкурс проекту Меморіалу українським воякам АТО

Порошенко анонсував конкурс проекту Меморіалу українським воякам АТО

Президент України Петро Порошенко вважає, що потрібно оголосити на всеукраїнському рівні конкурс проекту Меморіалу українських героїв, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність України.

" Нещодавно до мене звернулися десятки громадських організацій ветеранів Антитерористичної операції, які представили своє бачення меморіального комплексу. На переконання авторів звернення, Меморіал слід розташувати в історичному місці", - сказав П.Порошенко, виступаючи на відкритті фотовиставки "Четверте покоління" у Національному музеї історії України у Другій світовій війні у понеділок.

Глава держави нагадав, що підписав указ про створення Меморіалу українських героїв, які віддали свої життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Він зазначив, що враховує думку громадських організацій з приводу зведення пам'ятного Меморіалу і вдячний їм за цю ініціативу. "Має бути найближчим часом оголошено всеукраїнський конкурс, який за вашої участі й визначить, яким мають бути будова Меморіалу та його наповнення експонатами та артефактами", - сказав президент.

За його словами, найкращим місцем для розміщення цього Меморіалу буде територія Національного музею історії України в Другій світовій війні у Києві.

" Це місце традиційно відвідують сотні тисяч людей, і стежка сюди не заросте ніколи. Відтак, уся ця територія, де розміщуватиметься, зокрема, Національний музей історії України у Другій світовій війні, а також майбутній Меморіальний комплекс учасникам антитерористичної операції, має стати єдиним Меморіалом українських героїв. Можете вважати, що відповідне політичне рішення вже прийнято", - наголосив П.Порошенко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА