15:20 08.05.2017

Порошенко анонсував конкурс проекту Меморіалу українським воякам АТО

Президент України Петро Порошенко вважає, що потрібно оголосити на всеукраїнському рівні конкурс проекту Меморіалу українських героїв, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність України.

" Нещодавно до мене звернулися десятки громадських організацій ветеранів Антитерористичної операції, які представили своє бачення меморіального комплексу. На переконання авторів звернення, Меморіал слід розташувати в історичному місці", - сказав П.Порошенко, виступаючи на відкритті фотовиставки "Четверте покоління" у Національному музеї історії України у Другій світовій війні у понеділок.

Глава держави нагадав, що підписав указ про створення Меморіалу українських героїв, які віддали свої життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Він зазначив, що враховує думку громадських організацій з приводу зведення пам'ятного Меморіалу і вдячний їм за цю ініціативу. "Має бути найближчим часом оголошено всеукраїнський конкурс, який за вашої участі й визначить, яким мають бути будова Меморіалу та його наповнення експонатами та артефактами", - сказав президент.

За його словами, найкращим місцем для розміщення цього Меморіалу буде територія Національного музею історії України в Другій світовій війні у Києві.

" Це місце традиційно відвідують сотні тисяч людей, і стежка сюди не заросте ніколи. Відтак, уся ця територія, де розміщуватиметься, зокрема, Національний музей історії України у Другій світовій війні, а також майбутній Меморіальний комплекс учасникам антитерористичної операції, має стати єдиним Меморіалом українських героїв. Можете вважати, що відповідне політичне рішення вже прийнято", - наголосив П.Порошенко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА