00:30 12.05.2017

Визначено всіх 26 учасників фіналу Євробачення-2017

Визначено всіх 26 учасників фіналу Євробачення-2017

У Києві завершився другий півфінал 62-го Міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017, за результатами якого стали відомі ще 10 учасників фіналу.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна" другий півфінал, який проходив у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ), завершився, в ньому брали участь 18 конкурсантів.

Згідно з результатами голосування, до фіналу, який відбудеться 13 травня, пройшли 10 країн. Зокрема, представник з Болгарії Крістіан Костов (Kristian Kostov), ​​дует з Білорусі Naviband, Жак Худеков (Jacques Houdek) з Хорватії, виконавець з Угорщини Джоси Папай (Joci Pápai), співачка з Данії Аня (Anja), виконавець з Ізраїлю IMRI, дует з Румунії Ілінка і Алекс Флореа (Ilinca ft. Alex Florea), виконавець JOWST з Норвегії, представниці Нідерландів OG3NE, представник Австрії Натан Трент (Nathan Trent).

У фінал вже пройшли 10 учасників, які були визначені за результатами першого півфіналу, який завершився 9 травня. Зокрема, виконавець зі Швеції - Робін Бенгтссон (Robin Bengtsson) з композицією "I Can not Go On", виконавець з Португалії Сальвадор Собраль (Salvador Sobral), група Sunstroke Project з Молдови, представниця Азербайджану Діхаж (Dihaj), співачка з Греції Демі (Demy), виконавиця з Польщі Кася Мош (Kasia Moś), учасник з Вірменії Арцвік (Artsvik), учасник з Австралії Ісайя (Isaiah), представник Кіпру Овіг (Hovig), учасниця з Бельгії Бланш (Blanche).

Загалом, разом з "великою п'ятіркою" (Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Великобританія) і країною-господаркою конкурсу - Україною, за перемогу в фіналі змагатимуться 26 країн-учасниць.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА