13:55 12.05.2017

СММ ОБСЄ як і раніше обмежена у своєму пересуванні на Донбасі – Хуг

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ як і раніше обмежені в пересуванні на Донбасі з міркувань безпеки, повідомив перший заступник місії ОБСЄ Олександр Хуг.

"Ми продовжуємо фіксувати високу, але переважно стабільну кількість порушень режиму припинення вогню", - сказав він на брифінгу в п'ятницю.

За словами О. Хуга, кількість зафіксованих спостерігачами пострілів з забороненої Мінськими угодами зброї протягом минулого тижня зросла, проте були й райони, де кількість обстрілів зменшилася.

"Після трагічного інциденту 23 квітня, в результаті якого загинув один з наших колег, а двоє інших дістали поранення, нам довелося обмежити нашу діяльність, наше патрулювання. Доки сторони не усунуть загрози для наших спостерігачів шляхом розмінування, маркування або огорожі замінованих ділянок, ми не зможемо відновити нашу діяльність з патрулювання звичайними маршрутами, що призвело б до відображення повної картинки", - сказав О. Хуг.

Він нагадав, що ці обмеження були введені СММ, виходячи з загроз безпеки. "І лише сторони можуть зняти ці обмеження і виконати свої зобов'язання із огородження та маркування таких місць", - додав він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА