10:03 13.05.2017

Мер Києва відвідає фінал Євробачення-2017

Мер Києва відвідає фінал Євробачення-2017

Мер Києва Віталій Кличко в суботу, 13 травня, відвідає фінал пісенного конкурсу Євробачення-2017, що відбудеться в Міжнародному виставковому центрі.

"Я хочу відчути атмосферу, послухати "живу" музику разом з глядачами в залі. Будемо вболівати, і тримати кулаки за учасника від України", - цитує В. Кличка його прес-служба.

Міський голова зазначив, що купив квитки кілька місяців тому.

За підсумками двох півфіналів, до фіналу пісенного конкурсу пройшли 20 учасників. Зокрема, виконавець з Швеції Робін Бенгтссон (Robin Bengtsson), виконавець з Португалії Сальвадор Собраль (Salvador Sobral), група Sunstroke Project з Молдови, представниця Азербайджану Дихаж (Dihaj), співачка з Греції Демі (Demy), виконавиця з Польщі Кася Мош (Kasia Moś), учасник з Вірменії Арцвік (Artsvik), учасник з Австралії Ісайя (Isaiah), представник Кіпру Овіг (Hovig), учасниця з Бельгії Бланш (Blanche).

Крім того, у фіналі виступлять представник з Болгарії Крістіан Костов (Kristian Kostov), дует з Білорусі Naviband, Жак Худек (Jacques Houdek) з Хорватії, виконавець з Угорщини Джосі Папай (Joci Pápai), співачка з Данії Аня (Anja), виконавець з Ізраїлю IMRI, дует з Румунії Ілінка і Алекс Флорея (Ilinca ft. Alex Florea), виконавець JOWST з Норвегії, представниці Нідерландів OG3NE, представник Австрії Натан Трент (Nathan Trent).

Загалом, разом з "великою п'ятіркою" (Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Великобританія) і країною-господаркою конкурсу - Україною, за перемогу у фіналі конкурсу боротимуться 26 країн-учасниць.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА