21:37 14.05.2017

Розенко за штрафування охоронної компанії, яка забезпечувала порядок на "Євробаченні" через інцидент на виступі Джамали

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко виступає за застосування штрафних санкцій проти приватної охоронної компанії, яка забезпечувала порядок у залі міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення" в Києві через інцидент під час виступу співачки Джамали у фіналі конкурсу.

"Вибачення Джамалі за "непорозуміння" (м'яко кажучи) під час її виступу. Тут питання до приватної охоронної структури, яку обрали для забезпечення правопорядку під час гала-концерту. Я думаю, що варто продумати варіант застосування штрафних санкцій за неякісне надання послуг", - написав віце-прем'єр на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

П.Розенко написав, що варто вибачитися й перед групою ONUKA за те, що її виступ не змогли побачити "мільйони українців".

"Я думаю, що не тільки мені хотілося б знати автора цього "мудрого" управлінського рішення щодо запуску реклами під час виступу ONUKA. І це попри те, що вже під час репетицій було видно, що саме виступ цієї групи буде справжньою окрасою "Євробачення". Слід обов’язково застосувати дисциплінарні стягнення за цей прикрий інцидент ", - написав він.

При цьому П.Розенко зазначив, що, незважаючи на певні труднощі, Україна ще раз довела свою здатність мобілізувати всі наявні ресурси та проводити найкраще шоу світового рівня.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА